kusadası etkinlik

Ruhsal Astroloji, Workshop

Doğum haritamızdan yola çıkarak karekterimizi, güçlü ve zayıf yanlarımızı anlayabildiğimiz gibi geçmişin de izini sürebiliyoruz. Zaten bizi biz yapan geçmiş yaşantılar ve tecrübelerdir değil mi? Gelin gökyüzüne beraber bakalım, geçmişin ve şimdinin mesajlarını bulmaya çalışalım.

Kuşadası Anka Yoga Merkezinde 7 şubat akşamı vereceğim ‘Ruhsal Astroloji Workshop’u sonrası, Bireysel Astroloji Danışmanlığı vermek için 8-9 şubatta Kuşadası’nda olacağım. Workshop’a katılanlara özel indirim uygulanacaktır. Sorularınız ve Randevu için 05379171577 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Workshop Kayıt için lütfen AnkaYoga Merkezi 0 555 243 95 02 ile iletişime geçiniz
Katılım ücreti 20 TL dir.

aylin afiş-01

Astrolojiye Bakış ve Burçlar için 2018 İpuçları

Hayata ve kendinize dair sorularınız varsa Astroloji size beklediğinizden fazlasını verir. 

11 Ocak perşembe saat 13.30’da Urla Tasarım Kütüphanesinde, her bir burç için 2018 yılına dair ipuçlarını vereceğim tatlı bir sohbet yapacağız. Kayıt için Urla Tasarım Kütüphanesiyle temasa geçebilirsiniz, Katılım ücretsizdir.

door

Satürn ve Oğlak Burcu Yolculuğu 2017-2020

Az veya çok Astrolojiyi takip ediyorsanız bazı gezegenlerden korkulduğunu bazılarınınsa pek sevildiğini fark etmişsinizdir. Gündemimizde bugünlerde sevilmeyen var, Satürn! 19 Aralık salı akşamı saat 19.30 da Hayyam Şarap & Kitabevi İzmir de tüm bunları ve daha fazlasını tatlı bir astroloji sohbeti eşliğinde konuşacağız. Katılım ücretsizdir. Astrolojiye dair bilgisi olan/olmayan veya sadece ilgi duyan herkesi bekleriz. Kayıt için 05379171577 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tekrar tekrar yaşadığımız olaylar döngüler zorluklar bizi zayıf düşüren ürküten ama bir yanıyla da bir mücadeleye iten ayakta kalmamız için itekleyen adeta çocukluktan, yetim/masum halden yetişkinliğe geçmemize vesile olan gezegen Satürn. Öyleyse o bu denli kötü olamaz değil mi? burada yanlış bir algı var. Bu algıyı bir an önce düzeltsek iyi olur çünkü Satürn kuvvetli olduğu bir yere doğru gidiyor, 20 Aralıkta oğlak burcuna geçiyor. Ondan korkmak yerine, ondan “nasıl daha iyi fayda sağlayabiliriz”i öğrenmeliyiz.

13697102_1354729541207850_8436179351288058485_n

Astroloji ve Yoga

15 Temmuz 2016 tarihinde EgeTv Kanalında Sora Sora Programında Prof.Dr.Meltem Onay ile birlikte Astroloji’nin ne olduğundan, genel terimlerden ve ondan nasıl faydalanabileceğimizden bahsettik. Ayrıca hem bireysel hem de İş yaşamına katkılarını konuştuk. Yoga Öğretmeni Sedat Bektaş ise Yoganın bedensel farkındalığımızı nasıl artırdığına dair soruları yanıtladı. 

gölge yanımızAstroloji ve Kişiliğimizin Gölge Yanları

Aylin İleri ile birlikte, gizli kalan potansiyellerinizi öğrenmek ve onları harekete geçirmenin yollarını keşfetmek için sizleri 11 Haziran 2016 cumartesi günü 16.00’da YOGAKAM Yoga Merkezine bekliyoruz.

Doğum haritalarımız, içimizde gizli olan ve ortaya çıkmayı bekleyen yeteneklerimiz ve korkularımızla ilgili çok sayıda ipucu verirler. Kendimizle yüzleşmekten kaçtığımız yanlarımız keşfedilmeye bekleyen verimli bir maden gibidir. Bizde saklı olan zenginliklerin ya da zayıflıkların farkında olmazsak, onları işleyemez ve onları olumlu anlamda büyütemeyiz. Astroloji, dış dünyada gerçekleşen olayların yanında bilinçaltımızda yatan temalarla ilgili de çok şey anlatır. Bu konulara ışık tutmak için Astrolojik haritanızdaki 12.ev konuları üzerine konuşacağız. Göremediğimiz fakat sürekli yanımızda taşıdığımız bilinçaltımızdan, kişiliğimizin gölge yanlarından bahsedeceğiz. Kayıt yaptırırken lütfen, doğum tarihi saat ve yer bilgilerinizi vermeyi unutmayınız. Her katılımcıya Astrolojik doğum haritası verilecektir.

Yer: YOGAKAM Yoga Merkezi Adres: 1408 sokak Hayal Apt. No:4 Daire:5 Alsancak İzmir Telefon: 05362594455 ve 05413458707

relationships

Astroloji ve Yakın İlişkilerimiz

16 Nisan 2016/16.00 ‘da Doğum Haritalarınızdan yola çıkarak yakın ilişkilerimizi konuşacağız. Aşkta ve arkadaşlıklarımızda kendimizi tamamlanmış hissetmek için neye ihtiyacımız olduğunu Astrolojinin bakış açısıyla birlikte sorgulayacağız.

Karşımızdakileri anlamak, sağlıklı bağlar ilişkiler kurmak için; onların biz olmadığı ve farklı yanlarımız olduğunu kavramak çok önemli. Aynı şekilde diğerleriyle empati yaparken, duygularınızı paylaşırken; kendimiz olma ve kendimizi bir başkasının yerine koyma ayrımına dikkat etmeliyiz. Bu nedenle astrolojide, ilişkiler evi yükselen burcun tam karşısında yer alır! Karşılıklı tatmin sağlayan, farklılıkların kabullenildiği, işbirliğine paylaşıma açık olunan arkadaşlıklar iş ilişkileri birliktelikler; insana keyif bütünlük ve tamamlanmışlık hissi verir.

Yakınlık, sevgi, beklentiler, denge ve tamamlanma konularını doğum haritanızdaki Yükselen burç/İlişkiler evi bağlantısından yola çıkarak değerlendireceğiz. Kayıt yaptırırken lütfen, doğum tarihiniz yer ve saat bilgisini vermeyi unutmayınız.

Yer: YOGAKAM Yoga Merkezi. Adres:1408 sok. Hayal Apt. No:4 Daire:5 Alsancak İZMİR   Telefon: 05362594455

tendencias

Astroloji ve İnsan Kaynakları

23 Martta gerçekleştirilen 3.Dijital İK Zirvesi,  8 Haziran 2016 09.00-17.30/DoubleTree by Hilton – Moda‘da yeniden düzenleniyor. 

Astroloji, kendimizi tanıma ve potansiyellerimizi keşfetme yollarından bir tanesidir. Kendi doğanızla uyumlu bir meslek seçimi yapar, size keyif ve verimlilik katan bir çalışma ortamı içinde yer alabilirsiniz, kariyer yaşamınız sizi mutlu eder. Hem bu seçimi yaparken hem de “iş yaşamına hangi temaları dahil edersem mutlu olabilirim?” sorusuna yanıt ararken, doğum haritalarınız size yeni bakış açıları katabilir. Konuşmam da Bireysel Kariyer Planlamasına Astrolojinin Katkısını örnekler sunarak açıklıyorum. Etkinlik programı için linki tıklayınız, boğaziçi eğitim 4.dijital İK Zirvesi ‘nde görüşmek dileğiyle…