5 Mayıs Boğa Burcunda Yeniay

5 Mayıs Boğa Burcunda Yeniay

640 360 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

5 MAYIS BOĞA BURCUNDA YENİAY

Keşke sevdiğim ve bana keyif veren her şey olduğu gibi kalsa

5 Mayıs Pazar gecesi 01:45 de boğa burcunda yeniay var. Hem de kutlamayı çok sevdiğimiz Hıdrellez ile aynı günde. Sizi mutlu ve güvende hissettirecek, hayatınıza neşe katacak niyetler etmenin tam zamanındayız. Aynı zamanda elimizdekiler için şükür etmenin de!

Boğa burcu üretken, yapıcı, dayanıklı ve sağlam olan konulara ilgi duyar. Para, toprak, mal-mülk, elle tutulur iş ve fikirler, kalıcı ilişkiler, insana keyif veren güzellikler, ruhen ve madden zenginleştiren besleyen konularla ilgilidir. Sanat mimari müzik yemek tarım üretim finans sektörleri ile bağlantılıdır. Geçici olan ile ilgilenmez. Bu yüzden bugünlerde hayatınıza katmak istediğiniz veya onsuz olmaz dedikleriniz için adım atmaya bakmalısınız. Emek ve gayret harcamadan, peşinden koşmadan bir şey elde edemez ve elimizdekileri de koruyamayız. Boğanın dayanıklı ve gayretli özelliklerini iki hafta boyunca kendinize katmaya bakın. Odaklanın, uygulayın, üretin ama asla ayak diretmeyin. Bu burcun inatçı ve tembel tarafının cazibesine kapılmayın.

Belki de bugünlerde aklınızda veya gündeminizde elle tutulur bir proje olmayabilir. O zaman elinizdekileri korumak ve sağlamlaştırmak için adım atabilirsiniz. Boğa burcu doğası gereği kolay ve hızlı harekete geçemez, değişimi hemen kabul edemez. Aslına bakarsanız “ya huzurum rahatım kaçarsa” deyip başlangıçları pek sevmez. Zorunda kalmadıkça güven çemberinden bir adım bile dışarı adım atmaz. Bolca bahane ve soru ile karşınızda dimdik durur. Öyleyse bu yeniayın kendi içinde bir çelişki içerdiğini görmezden gelmemek gerekiyor. Bir yanımız kalk gidelim derken diğeri ne gerek var diyebilir. Her şey olduğu gibi tam ve yerinde, yorma kendini. Hem yapmasam ne olur ki? Zaten böyle iyi. Değer mi? Ne olacak ki? Bildiğin gibi yapmaya devam et. Aynı yoldan git, işini gücünü sürdür. Durduk yere bize iş çıkarma…

Boğanın tembelliğinin ve inatçılığının ayak seslerini duydunuz, bugünlerde ona kanmayın. Vadesi dolan, hikayesi bitmekte olan için ayak diretmemeye ve enerjinizi boşa harcamamaya bakın. Olumlu, pozitif tarafına kulak verin. Bileğinize ve aklınıza güvenin. Niyetinizin yeşermesi için gayret gösterin. Yeniay beraberinde bereket ve güzellikler getirsin, dilerim.

Aylin İleri