YILLIK ÖNGÖRÜ

Öngörü yani tahmin astrolojisi, görüşmenin gerçekleştiği 1 yıllık süre içinde sizi bekleyen avantaj ve dezavantajları zamanlaması ve konu başlıklarını içeren bir danışmanlıktır. Tercihen doğum gününüze yakın bir zaman diliminde almanızı tavsiye ederim. Daha önce doğum haritası danışmanlığı aldıysanız, her yıl hayatınıza dair yeni bir yol haritasını belirlemek için öngörü danışmanlığı alabilirsiniz. Acil bir durum olmadıkça 6 ay geçmeden bu danışmanlık şeklini yenilemenizi önermem.

Benim hedefim; tahmin astrolojisini kullanarak zamanın enerjisinden daha iyi faydalanmanıza yardımcı olmaktır. Neyin zamanının geldiğini bilirsek ona hazırlanabilir, yol haritamızı rüzgarın yönüne göre belirleyebilir, seçimlerimizi daha dikkatli yapabiliriz. Örneğin, Mars’ın para evinizde geri gideceği bir zaman diliminde istediğinizi gidip almak, yatırımda bulunmak veya iş kurmak konusunda yoğun bir arzu ve cesaret duyarken bir yandan da onu gerçekleştirme sırasında belirli engellerle karşılaşabileceğinizi fark etmeniz size avantaj katar.

Sorun veya fırsatların kaynağını ve zamanını astroloji sayesinde bilebiliriz. Bu bilgiler aslında kendinizde geliştirmeniz ve yönetmeniz gereken noktaları gösterir. Hayat yolculuğunda öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi sevenler için astroloji çok özel ipuçları sunar. Danışmanlık sırasında edindiğiniz bilgileri; hayatı, koşulları ve diğer insanları yönetmek için kullanmak yerine kendiniz için kullanmanızı öneririm. İyi mi olacak yoksa kötü mü? Ne zaman olacak? İstediklerimi almak için olay veya kişileri nasıl yönlendirebilir veya yönetebilirim? … Şeklinde bir bakış açısı yerine bizi bekleyen olası hayat deneyimlerine odaklanmanın ve ona göre pozisyon almanın önemli olduğu düşüncesindeyim. Sonuçta insan şansını kendi yaratır.

Örneğin, güçlü bir Satürn döngüsü içinde olduğunuz bir senede sorumluluklardan ve hayatın gerçeklerinden kaçma çabası sizi depresyona sokabilir. Tam tersine “bu yıl elimi taşın altına sokmalı, kişisel sorumluluklarımın farkında olarak sabırla ilerlemeliyim” derseniz bir fikrin, ilişkinin, işin, dostluğun veya bir yatırımın temelini oluşturduğunuz bir seneyi tamamlamış olabilirsiniz.

Yıllık Öngörü Danışmanlığı ile birlikte danışmanlık aldığınız zaman dilimi içinde öne çıkan aşağıdaki başlıklar ve varsa sormak istediğiniz diğer konularla ilgili olası fırsat ve zorlukların zamanlamaları ile doğasını öğrenebilirsiniz. Neyin nasıl sonuçlanacağı ise, sizin seçimlerinize bağlı olarak gelişir.

  • Kariyer ve iş yaşamı
  • Psikolojik ve fiziksel sağlık
  • İkili ve sosyal ilişkiler, aşk yaşamı
  • Çocuklar
  • Kriz veya fırsat yaratan alanlar
  • Ev aile yaşamı
  • Yatırım ve kişisel girişimler
  • Eğitim ve öğrenim

Görüşmelerimi online olarak gerçekleşmekteyim. WhatsApp veya telefonu zorunlu haller dışında kullanmayı tercih etmiyorum. Etik olarak, bir başkası adına astroloji danışmanlığı taleplerinize olumsuz yanıt veriyorum. 18 yaşını geçmiş bir birey danışmanlığı sadece kendi alabilir. Görüşmemizi profesyonel bir ses kayıt cihazı kullanarak kayda alıyor ve size iletiyorum. Bu sayede yeniden dinleme şansınız oluyor. Görüşme süresi ortalama 90 dakikadır. Danışmanlığı tek başınıza almanızı öneririm. Konuştuğumuz konuların kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında gizli kalacağını temin ederim.

Danışmanlık ücreti ve görüşme detayları için aylin@aylinileri.com adresine eposta yollayın lütfen.

Işığınızı yansıtmanız dileğiyle,