DOĞUM HARİTASI

Kendinizi daha iyi tanımak ve hayatınıza bilinçli olarak yön verebilmek için doğum haritası danışmanlığını kullanabilirsiniz. Dünyaya geldiğimiz zaman ve mekâna göre çıkarılan doğum haritası, yaşam hikâyenizin ne yönde aktığını anlatan bir grafiktir. Astroloji, insanı ve evreni bir bütünlük içinde değerlendirir.

Doğum haritamız; hayat amacımız, güçlü ve zayıf yanlarımız, bizi besleyen geliştiren köklerimiz, motivasyonlarımız, yol arkadaşlarımız ve yola devam etmek için kullandığımız araçları anlatır. Bazen içimizde olana bizi yolda tutan o hayale, doğru yöntemle ulaşmakta zorlanırız. Dağ yolunda, özlemini duyduğumuz macera aşkıyla, ince tekerle yol almaya çabalarız ve yolun sonuna varamayız. Astroloji bu aşamada size farkındalık katar.

Hayatınızda süre giden çatışmalar, çelişkiler veya eksik kalan temalar varsa doğum haritası danışmanlığı alarak kendinize, kendi dünyanıza yeni bir perspektiften bakabilirsiniz. İçerde ve dışarda korumaya çalıştığınız dengenizi güçlendirmek için de bu danışmanlıktan faydalanabilir, olasılıklarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Seçimlerinizi belirleyen ihtiyaç ve arzularınızı, kaygı ve korkularınızı, düşünme şeklinizi daha net görebilirsiniz. Bu sayede onları dengeleyerek kendi içinizde uyumu yakalamanın size özel yollarını keşfedebilirsiniz.

Doğum Haritası Danışmanlığı aşağıdaki konu başlıkları ile ilgili bilgiler verir. 

  • Kariyer ve iş yaşamı
  • Psikolojik ve fiziksel sağlık
  • İkili ve sosyal ilişkiler, aşk yaşamı
  • Çocuklar
  • Kriz veya fırsat yaratan alanlar
  • Ev aile yaşamı
  • Yatırım ve kişisel girişimler
  • Eğitim ve öğrenim

Görüşmelerimi online olarak gerçekleşmekteyim. WhatsApp veya telefonu zorunlu haller dışında kullanmayı tercih etmiyorum. Etik olarak, bir başkası adına astroloji danışmanlığı taleplerinize olumsuz yanıt veriyorum. 18 yaşını geçmiş bir birey, danışmanlığı sadece kendi alabilir. Doğum saatiniz net değilse rektifikasyon sayfasını incelemenizi rica ediyorum. Görüşmemizi profesyonel bir ses kayıt cihazı kullanarak kayda alıyor ve size iletiyorum. Bu sayede yeniden dinleme şansınız oluyor. Görüşme süresi ortalama 90 dakikadır. Danışmanlığı tek başınıza almanızı öneririm. Konuştuğumuz konuların kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında gizli kalacağını temin ederim.

Danışmanlık ücreti ve görüşme detayları için aylin@aylinileri.com adresine eposta yollayın lütfen.

Işığınızı yansıtmanız dileğiyle,