REKTİFİKASYON

Rektifikasyon, diğer adıyla doğum saati netleştirme çalışması, doğum saatinin doğruluğunda belirsizlik yaşanması halinde ileri astroloji teknikleri kullanılarak yapılan özel bir çalışmadır. Rektifikasyon çalışmasını, tarihi ve yeri bilinen fakat saati net olmayan kişiler için yapıyorum. Günü belli olmayan, bu konuda net bir tarih veremeyenler için maalesef böyle bir çalışma yapamıyorum.

Bu çalışma için 15 sorudan oluşan bir formu cevaplamanızı istiyorum. Sorular, hayatınızda iyi veya kötü değişime vesile olan olayların gerçekleştiği zaman ve yeri öğrenmek için özenle hazırlanmıştır. Yanıt verirken odaklanmak için kendinize zaman vermenizi, geçmişi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Ek bilgi alabileceğinizi düşündüğünüz, o anda yanınızda olan veya size tanıklık eden kişilerden zamanlama konusunda yardım almak iyi bir seçenek olabilir. Yaşadığınız olayların sizde yarattığı duygu ve değişimleri de not olarak cevap kısmına ekleyebilirsiniz. Sorulara verdiğiniz yanıt ne kadar net olursa, çalışmanın doğruluk payı o denli artar. Tahmini doğum saati aralığınızı belirtirken örneğin, sabah ezanı 5.00 civarı, akşam güneş batarken 20.00 civarı, öğle yemeği vakti, sabaha karşı 3.00-5.00 arası gibi ipuçları vermeniz çalışmanın verimini artırır. Formu, gün ay yıl ve mümkünse saat bilgisini verecek şekilde dikkatle yanıtlamaya gayret edin. Olayların saatini tam bilmiyorsanız es geçebilirsiniz. Günü tam bilmiyorsanız aklınızda sadece ay kaldıysa; temmuzun ilk haftası ya da sonuydu gibi bir zaman aralığı vermenizi rica ediyorum çünkü bu çalışmada zamanlama her şeydir!

Bu çalışma sonucunu ortalama bir hafta içinde, yükselen burcunuz ve doğum haritanızın görseli ile birlikte, bildiriyorum. Sorular üzerinde düşünüp yanıt verdikçe belli ayların/döngülerin yaşamınızda daha çok dikkat çektiğini fark edebilirsiniz.  Zamanın enerjisini anlamak için kendinize özel bir ajanda tutabilir, seçimlerinizde bu tarihleri kullanabilirsiniz.

Doğum saati tam olarak bilinmediğinde tahmini olarak çıkarılan bir doğum haritası üzerinden profesyonel olarak astroloji danışmanlığı almayı sakıncalı buluyorum. Böyle bir durumda yapılan yorumlarda hata payı artar ve danışanı yanlış yönlendirme riski doğar. Profesyonel olarak doğum saati net olmayan bir kişiye danışmanlık vermeyi tercih etmiyorum. Benden astroloji danışmanlığı hizmeti almak isteyen ve doğum saatini bilmeyenlere, bu çalışmayı %50 indirimli olarak sunuyorum. Kaliteli bir görüşme için, doğum haritası analizi ve geleceğe ilişkin öngörülerde, mutlaka yer saat ve tarih üçlemesinin kesin olması gerekir. Doğduğumuz yer ve zamana göre hazırlanan bir grafik üzerinde çalışıp yorum getirdiğimize göre dayanak noktamıza ilişkin aklımızda bir şüphe olmamalı.

Çalışmaya dair fikir edinmek isterseniz soruların yer aldığı pdf dosyasını ücretsiz olarak indirebilir veya inceleyebilirsiniz. Devam etmek isterseniz randevu ve ücret bilgisi için lütfen, aylin@aylinileri.com adresine e-posta gönderin. Soruların yer aldığı dosyayı incelemede sorun yaşarsanız lütfen bana ulaşın. Bu çalışma kapsamında verdiğiniz bilgiler kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında gizli kalacağını temin ederim. 

REKTİFİKASYON Formunu incelemek için tıklayınız.

Işığınızı yansıtmanız dileğiyle,