ATÖLYELER

Aylin, gökyüzünün ve süregelen gezegen döngülerinin hayatımıza etkilerini öğrenmek isteyenler için 2016-2020 yılları arasında İzmir, Kuşadası ve İstanbul’da yüz yüze ve online olarak çeşitli atölyeler düzenledi. 

Doğum haritası yorumlama, ilişkiler astrolojisi, Venüs retrosu, şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter, 12.ev karanlık yanımız, ay düğümleri ve karma, tutulmalar, insan kaynakları ve astroloji, bebek ve çocuk astrolojisi, yeni yılda bizi bekleyenler” konu başlıkları ile gerçekleştirdiği seminerler ve katıldığı etkinlikler arasında yer alıyor. 

2020 yılı bahar aylarında başlayan covid salgını nedeniyle yüz yüze gerçekleştirdiği seminer ve sohbetlere ara verdi. Torlak Çiftliği’nde muhteşem bir Ege sofrası eşliğinde sevgili Armağan Portakal İle birlikte özel bir atölye hazırladı. 15 Ekim 2021’de gökyüzünü ve renkleri yanı başında görmek isteyenler için “Yaşam Hikayemizi Renklendirme” atölyesi düzenledi.

Aylin, bir çok kez Urla Tasarım Kütüphanesi’nde, İzmir’de çeşitli mekanlarda ve kulüplerin davetiyle astrolojiye yönelik etkinliklerde yer almaya devam ediyor.