Danışmanlık

Astroloji Danışmanlığı, kişisel farkındalığınızı artırmayı, kendinizi daha iyi tanımayı ve içinde bulunduğunuz koşullara dikkat çekmeyi hedefler. Olasılıklar konusunda bize bilgi sunar ve zaman kazandırır.

Yapılan araştırmalara göre, Tüm cisimler ölçülebilir ve saptanabilir bir elektromanyetik alanla çevrelenmişlerdir. İnsan karakteri, doğum sırasındaki gezegenlerin konumlarından ve dünya üzerinde yarattıkları elektromanyetik alandan etkilenir. Maruz kaldığımız bu etki ile beraber içine doğduğumuz çevresel şartlar, toplumsal koşullandırmalar, aldığımız eğitimler ve elbette yaptığımız seçimler bizi diğerlerinden farklılaştırır. Hayatın temposu ve mücadelesi içinde çoğu zaman içimizde yatan kaynakları, zenginliği, diğerlerinden bizi ayıran güçlü ve zayıf yanların ne olduğunu farkına varmakta zorlanırız. Kendiniz hakkında daha derin bilgilere Bireysel Astroloji Danışmanlığı alarak ulaşabilirsiniz. Aklınızı meşgul eden veya önünüze çıkabilecek alternatifleri öğrenmek istediğiniz konu özel veya iş ilişkiniz ise, İlişki Danışmanlığı seçeneği size daha uygun olabilir.

Doğum saatinizin doğruluğundan tam emin değilseniz, Rektifikasyon (doğum saati doğrulama) hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu çalışmayı yapabilmek için “doğum tarihi ve yeri” bilgisine ihtiyaç duyuyorum. Ayrıca, tahmini doğum saati aralığının 3 saati geçmemesi gerekiyor. Örneğin sabah 8.00-11.00 arası doğmuş olabilirim, öğle ezanı vaktiydi, güneş battıktan sonra dünyaya gelmişim… gibi bilgiler bu çalışmada altın değerini taşır. Bu bilginin yanında, yaşamınızda önemli değişimlerin (olumlu-olumsuz), hareketliliğin yaşandığı tarihlere ihtiyaç duyulur. Evlenme, boşanma, nişanlanma, aşık olma, ilişki başlangıcı-bitişi, ameliyatlar, kazalar, doğumlar, bir yakınınızın ölümü, iş başlangıç-ayrılış tarihleri, taşınma, ev alma, önemli bir başarı kazanma, kayıplar gb. tüm bu olayların gerçekleştiği gün-ay-yıl bilgisi doğum saatinizin tespiti için önemli göstergeler taşır.

Danışmanlık ve Rektifikasyon ile ilgili sorularınızı iletmek için iletişim formunu doldurabilir, aylin@aylinileri.com adresine e-mail gönderebilir,  0537 9171577 numaralı telefonu arayarak “Astroloji danışmanlığı” ile ilgili bilgi ve randevu alabilirsiniz.