Bireysel Danışmanlık

Kendi içinize doğru bir yolculuğa çıktıysanız,  doğum haritanız objektif ve daha geniş bir bakış açısıyla ilerlemenizde size kılavuzluk edebilir. Sahip olduğunuz becerilerinizi potansiyellerinizi fark etmenize yardımcı olabilir. Yaşam yolunuzda önünüze çıkabilecek tuzakların, tekrar eden sorunların veya engellerin neler olabileceğini gösterebilir. Bireysel doğum haritalarımız, yaşam yolumuzu anlamamızda bize yardımcı olur. Bu bilgiyi verimli bir şekilde kullanabilirseniz, kendi gerçekliğinizi anlayarak; artılarınızı eksilerinizi bilerek hayatı daha iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Doğru seçimler yaparsanız (evrenin izin verdiği ölçüde) eksileri artılara dönüştürebilirsiniz.

Doğum Haritası analizi yaparak, Danışanlarımın kendileri ve yaşamları hakkında küçük veya büyük farkındalık kazanmalarını hedefliyorum. Gayem; içinde bulundukları ana seçimlerine daha iyi odaklanmalarını sağlamak… fırsatların zorlukların ve alternatiflerin neler olabileceğine dair onları bilgilendirmek. Tüm bu temaları aydınlığa kavuşturduktan sonra yıl içinde onları bekleyen önemli olaylara detaylarda boğulmadan (günlük veya haftalık öngörülerde bulunmuyorum) vurgu yapıyorum. Günü kurtarmaya çalışmak veya kontrol etmeye çalışmak yerine daha bütünsel genel bir bakış açısı kazanmalarını hedefliyorum. Yıllık öngürülerde bulunurken; güneş dönüşü haritasını, yaş dönemleri tekniğini, transitleri(danışmanlık aldığınız yıl içindeki gezegen yerleşimleri) ve 2.ilerletme tekniklerini kullanıyorum.

Doğum haritası danışmanlığını 6 ayda bir yenileyebilirsiniz. Görüşmeye gelirken yaşamınıza ve kendinize dair temel sorularınızın olması, görüşmeden fayda sağlamanız açısından önemli.

Doğum haritası danışmanlığı almak için doğum saati-yer-tarih bilgilerinizin net olması gerekli. Eğer, doğum saatinizin doğruluğundan emin değil iseniz bu konuyu çözebilecek astroloji teknikleri mevcut. Bana ilettiğiniz bilgiler ışığında kullandığım astroloji programı vasıtasıyla doğum anınızın gökyüzü haritasını çıkarıyorum. Harita üzerinde öncesinde çalışıyor, elde ettiğim bilgileri karşılıklı diyalog halinde yaklaşık 1,5 saat süren bir görüşmede (skype) sizinle paylaşıyorum. Görüşmemizin ses kaydını alıp adresinize ses dosyanızı yeniden dinleyebilmeniz için gönderiyorum. Danışmanlığı yazılı olarak vermiyorum çünkü, karşılıklı etkileşim halinde olmadan bulunduğunuz şartları seçimlerinizi anlamadan size faydalı olmanın zor olduğunu düşünüyorum. Bence görüşme mutlaka karşılıklı diyalog halinde olmalı. Danışmanlık esnasında;

İş ile ilgili gelişmeler (tayin, terfi, değişiklikler, riskler, avantajlar, yapılabilecekler vb.)
Ev yaşamı ve çocuklar, evlilik/ilişkileriniz ile ilgili gelişmeler (anlaşmazlık, uyum, ihtimaller vb.)
Maddi konular, risk içeren temalar dönemler
Eğitim ve eğitsel uğraşlar
Sağlık konularında merak ettiklerinize birlikte yanıt arıyoruz.

Danışmanlığı online olarak skype aracılığı ile yapmaktayım. Seans ücretim  650+KDV 

Soru ve randevu talebiniz için aylin@aylinileri.com adresine e-posta göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz.