İlişki Danışmanlığı

Danışmanlık almak istediğiniz konu daha çok evliliğiniz veya birlikte olduğunuz kişi ile ilgili ise bu danışmanlık türü size yardımcı olabilir. Ayrıca çocuğunuzla olan ilişkiniz, iş ortağınız/çalışanınız ile olan uyumunuz gibi pek çok ilişkinin dinamiğini ilişki danışmanlığı alarak öğrenebilirsiniz.

İlişkilerinizde veya işbirliklerinizde çıkabilecek sorunlar, sizi geliştirebileceği alanlar, ilişkinin maddi ve manevi açıdan size katacakları, ilişkinin odak noktası ve sizin beklentilerinizle olan uyumu, riskler, avantajlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İlişki içinde olduğunuz kişi (eşiniz, ortağınız, anneniz, sevgiliniz…) danışmanlık esnasında yanınızda olmadığından, etik olarak onun haritasını yorumlamayı doğru bulmuyorum. Bu tarz danışmanlıklarda iki kişinin haritaları ortak değerlendirilir, birbirinden ayrılarak değerlendirme yapılmaz.

Danışmanlık nasıl yürüyor, hangi verilerle analiz yapılıyor? Kişilerin doğum tarihleri, yer ve saat bilgilerini alıyorum. İki kişinin haritalarının karşılıklı etkileşimini gösteren “sinastri haritalarını” çıkarıyorum. Ayrıca iki kişinin sinerjisini yansıtan Compozit bir harita çıkarıyorum. Göstergeleri değerlendiriyor, öngörüde bulunuyor, tavsiyeleri bu veriler ışığında oluşturuyorum. Harita üzerinde öncesinde çalışıyor, elde ettiğim bilgileri karşılıklı diyalog halinde yaklaşık 1,5 saat süren bir görüşmede (skype) sizinle paylaşıyorum. Görüşmemizin ses kaydını alıp adresinize ses dosyanızı yeniden dinleyebilmeniz için gönderiyorum. Danışmanlığı yazılı olarak vermiyorum çünkü, karşılıklı etkileşim halinde olmadan bulunduğunuz şartları seçimlerinizi anlamadan size faydalı olmanın zor olduğunu düşünüyorum. Bence görüşme mutlaka karşılıklı diyalog halinde olmalı.

Danışmanlığı online olarak skype aracılığı ile yapmaktayım. Seans ücretim  650+KDV 

Soru ve randevu talebiniz için aylin@aylinileri.com adresine e-posta göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz.