19 Ekim Terazi Burcunda Yeniay

19 Ekim Terazi Burcunda Yeniay

500 375 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

19 EKİM TERAZİ BURCUNDA YENİAY

“Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu, uykudan uyanmaktır.”

19 Ekim akşamı 22.11’de yeniay Terazi burcunda doğacak. 28 günde bir gerçekleşen yeniayların gerçekleştiği burcun doğası bize rüzgarların hangi yönde estiğine dair önemli ipuçları verir. Bu sayede rüzgara karşı mı yoksa rüzgarla beraber mi yelkenlerinizi açacağınıza karar verebilirsiniz!

Terazi burcundaki yeniaylar; uyum yaratma, nerede ne yapıyor iseniz olduğunuz yere hoşluk güzellik katma, işbirliği ortaklık kurma, ilişkiyi-birliktelikleri yürütme, anlaşmazlıkları çözme yönünde bir çekim yaratır. Fakat bu rüzgarı tersine çevirebilecek, ona meydan okuyan bir kuvvet var, adı Uranüs. Bugünlerde evdeki hesaplar çarşıya uymayabilir. Güneş ve Ay’ın tam karşısında yer alan Uranüs; isyankar ve asi tavrı ile bilinir. Birleştiren değil ayıran, farklılıkları ortaya çıkaran, uyandıran, gösteren özellikleri ile bilinir. Birine göre adaletli olan şey, diğerine göre haksızlıktır; birine göre güzel olan, diğerine göre çirkindir; birine göre bilgelik olan, diğerine göre çılgınlıktır. Uranüs size bu bakış açısını katar.

Önemli anlaşmalar, ortaklıklar, işbirlikleri, birlikteliğiniz ile ilgili karar alma, alım-satım işleri yapma eşiğinde iseniz “Kimseyi kırmadan üzmeden bu meseleyi kendi lehime nasıl çözerim?” derken sorunun varlığını da reddetmeyin! Eğer bir ortak yol bulma arayışındaysanız meselenin tüm yanlarını masaya yatırın. Yeniayın yönetici gezegeni Venüs 23 Ekime kadar Terazi burcunda açısız kalacak. 22 Ekimde Mars’ın Teraziye geçişiyle birlikte pazarlık becerilerimizi daha iyi yönde kullanabiliriz. 28 Ekime kadar elinizi güçlendirecek bilgilere ulaşmaya bakın. Güneş Jüpiter ve Merkür akrep burcundayken, karşı tarafın ne istediğini neye ihtiyacı olduğunu anlamanız, olayların ardındakini görmeniz, niyetleri fark etmeniz daha kolay olabilir. Yeniay sonrası en büyük ikilemi gerginliği 27-28 ekimde  yaşayabilirsiniz.

Koç ve Teraziler, özel ve iş ilişkilerinde; Boğa ve Başaklar finansal konularda harcama ve yatırımlarda; İkizler ve Yay burçları aşk yaşamı sosyal ilişkiler ve içinde risk taşıyan her türlü işlerde; Yengeç ve Oğlaklar ev ve iş yaşamlarında gelecekleriyle ilgili önemli kararlarda, Aslan ve Kovalar ise eğitsel işler ve yolculuklarda, yakın çevre ilişkilerinde, yazılı sözlü iletişimde dengeyi tutturmak ve kendi isteklerini gerçekleştirmek arasında gidip gelecekler.

Işığınızı yansıtmanız dileğimle,