17 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay

17 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay

384 384 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

VENÜS’ÜN KOVA YOLCULUĞU, SEVMEK-SEVİLMEKLE İLGİLİ TESTLER

Hayal kurmak göründüğü kadar kolay değildir. Tam tersi. Tehlikeli hale gelebilir. Hayal kurduğumuzda güçlü enerjileri açığa çıkarırız ve hayatımızın gerçek anlamını, kendimizden, daha fazla gizlemeyi başaramayız. Hayal kurduğumuzda ödeyeceğimiz bedeli de seçmiş oluruz. Paulo Coelho

Oğlak burcunun ne kadar çalışkan gayretli planlı bir yönüyle inatçı katı kuralcı kontrollü hesap-kitapçı, ayakları her daim yere basan bir tarafı olduğu anlatılır durur, oysa burada en önemli özelliğini es geçiyoruz. Oğlağın yüzü hep geleceğe dönüktür, hedefleri yapılacaklar listesi vardır. Kimi uzun vadeli kimi kısa vadeli listeler.. çünkü hayal kuramayan insan geleceğini inşa edemez, kurduğu hayallerin yol haritasını çıkaramayan, bedelini ödemekten kaçan insan yol alamaz ve seçim yapamaz, arafta kalır. Toplumun büyüklerin patronun vs. doğruları kuralları olunması gerekenler arasında sıkışıp kalır. Gerçek oğlak onu mutlu edecek ileriye taşıyacak hayalleri kuran bunun için sabırla çalışan sorumluluklarından kaçmayan ve seçimlerinin bedelini ödeyebilendir.

17 Ocak oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte seçimler yapacağız. Bazı şeylerden vazgeçip bazılarını seçeceğiz. Bu tercihlerin atılan yeni adımların yolunuza doğanıza uygun olup olmadığına bakın ay boyunca. Bu öyle kolay olmayabilir çünkü oğlaktaki gezegen yoğunluğu duygularınıza kalbinize inmenizi zorlaştırabilir, soruları sorguları artırabilir. Hırs başarı isteği, sesim duyulsun arzusu, değerli olduğum bilinsin isteği, reddedilme korkusu, ilişkilerin devamı için kanıt arama hali, özel ve iş ilişkilerinde güven sadakat ve sevginin ispatını isteyip durmak, teste tabi tutmak, zorlamak ısrarcı olmak… tüm bunlar gerçek duygunuzu iç sesinizi bastırabilir, korkuları artırabilir. Hepimizin yapmak istediğimiz olmak istediğimiz gitmek istediğimiz kalmak istediğimiz değişsin dediğimiz şeyler var yaşamda; işte evde arkadaş ilişkilerinde gündelik yaşamda para meselelerinde… peki siz ne kadar değişebilirsiniz? asıl soru bu bence.  Hepimize kolay gelsin.

Işığınızı yansıtmanız dileğimle,