20 Haziran Dolunayı ve Etkileri

490 490 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

20 Hazirandaki dolunay, Yay burcunun son derecesinde gerçekleşiyor. Bunu çalışıp didinmiş artık ne varsa elinde jüriye tezini sunup, emeğinin karşılığını almak isteyen bir öğrenciye benzetebiliriz. Okuldan mezun olup önüne bakmak hayata atılmak istiyor. Yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmiş, beklemeye tahammülü yok artık. Fakat atladığı bir şey var, jüri projeyi biraz daha detaylandırmasını isteyip onu bırakabilir ya da bekletebilir. Projesinin sağlam temellere oturmadığını, mantık hatası olduğunu söyleyebilir. Tez bu haliyle geçmeyebilir. Bu dönem özellikle Mayıs ayından bu yana gündeminizde olan tema her ne ise, bu haliyle onu çözmeniz alternatif yaratmanız pek mümkün görünmüyor. Yüzleşmeniz gereken düşünceler, almanız gereken eleştiriler, çalışmanız çeşitlendirmeniz detaylandırmanız gereken uğraşlar söz konusu. Ayrıca, iyimserliğinizi korumaya çalışmalısınız. Hızlı giden bir akış var ve onu bu haliyle yönetmek bugünlerde pek mümkün değil. Dolunay, bunu size fark ettirmek için, problem ve streslerin gerçek kaynağını ortaya çıkaracak. 20 Haziran-4 Temmuz haftasına ait değerlendirmeleri yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Yaşamınızla ilgili daha bütünsel bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız, Astroloji Danışmanlığı almanızı tavsiye ederim.

Yükselen KOÇ  Dolunay yaşamınızda eğitim ve seyahatler konularına ışık tutacak. İlave olarak yurt dışı yabancılar ithalat ihracat basın medya işlerinde eğitsel konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda daha önce yaptığınız çalışmalar varsa onları yeniden değerlendirmeye detaylandırmaya bakın. Eğitsel ve zihinsel çalışmalar, araştırmalar, sunumlar, yolculuklarınız, sözleşmeler bu dönem hızlanabilir. Ancak beraberinde net olmayan temalar gecikmeler sizi yorabilir. Yine parasal konular harcamalar işe ait finansal konular bugünlerde dikkat çekiyor. Bütçenizi planlarınızı yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

Yükselen BOĞA  Dolunayla birlikte sahip olunan ortak değerler, gelirler ve harcamalar konusu öne çıkıyor. Bekleyen kredi miras borç-alacak işleri sonuçlanabilir. Varsa borçlarınızı ödeme-alacaklarınızı kira-vergi-miras-nafaka işlerini düzenlemek için uğraşabilir, muhtemel riskleri yeniden inceleyebilirsiniz. Birkaç gün boyunca hassasiyet yaratan, sorun çıkaran temalarla ilgilenmeniz; kendiniz, düşünceleriniz ile yüzleşmeniz gerekebilir. Parasal kaynaklarınızı harcama ve gelirlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Riskleri yeniden ölçüp biçin.

Yükselen İKİZLER Dolunayla birlikte hedeflerinize kendinize daha çok odaklandığınız bugünlerde ikili ilişkilere, eşinizle ilgili konulara, ortaklı işlere, işbirliklerine de önem vermelisiniz. Daha etkin iletişim kurmaya, kendinizi hassasiyet içinde olduğunuz konuları daha iyi ifade etmeye bakın. Diğerlerini dinlemek, size fayda sağlayacak öneri ve eleştirileri kişiselleştirmeden kabul etmek, geçmişe ait sorunlarla ve kendi düşüncelerinizle yüzleşebilmek bugünlerde oldukça önemli. İlişkilerde veya anlaşmalarda üzerine yeniden düşünülecek detaylandırılacak karanlıkta kalan temalar var. Ancak bir yandan da yavaş ilerleyen, netleşmemiş konular önünüzü görmenizi engelleyebilir. Daha sakin sabırlı olmaya bakın.

Yükselen YENGEÇ Dolunayla birlikte birlikte günlük işleriniz koşuşturmalarınız artabilir. Gündelik yaşamda ve iş yerinde, iş ilişkilerinde düzenlenmesi organize edilmesi çözülmesi gereken şeyler öne çıkabilir. İş yaşamında geldiğiniz noktayı, projelerinizin gidişatını görebilmek onları daha iyiye taşımak için çok uğraş verebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız konularda özellikle, başkalarından destek alıyorsanız aksamaları değişimleri sakin karşılamaya çalışın. Bazı yükselen yengeçler, gecikmeler engeller nedeniyle zorlu bir hafta geçirebilirler. Veri akışına, edindiğiniz bilgilerin doğruluğuna, yazışmalara dikkat edin. Kişisel olarak enerjinizin de düşük olabileceği bu dönemde, beden sağlığınıza kontrollerinize beslenmenize özen gösterin.

Yükselen ASLAN  Dolunayla birlikte aşk yaşamında hareketlilik artabilir. İlişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Çocuklarla ilgili organizasyonlar aktiviteler öne çıkabilir. Sahne sanat tasarım çalışmaları, spor hobi aktiviteleri içinde yer alıyorsanız çalışmalarınız hızlanabilir. Bir yandan sosyal çevre ilişkileriniz artarken bir yandan da yaşamdan keyif alacağınız etkinlikler organizasyonlar içinde olabilirsiniz. Ancak kendi istek ve arzularınızı gerçekleştirmek için, içinde bulunduğunuz ortama ve diğerlerinin tercihlerine de kulak vermek gerekiyor. İş yaşamında ve geleceğe ait önemli konularda üzerine düşünülecek konuşulacak temalar var.

Yükselen BAŞAK  Dolunayla birlikte eviniz aile yaşamınız veya aile büyükleriyle ilgili konular önem kazanabilir. Ev taşıma tadilat gayrimenkul alım-satım arifesinde olabilirsiniz. İş ve ev, gelecek-geçmiş, ikili ilişkiler-planlarınız konuları arasında dengeyi yakalamak bugünlerde kolay olmayabilir. Bulunduğunuz yeri, geldiğiniz noktayı, geçmişi hayata yaklaşımınızı sorguladığınız bir dolunay yaşayabilirsiniz. Kendinize ve başkalarına karşı daha toleranslı olmaya bakın.

Yükselen TERAZİ Dolunayla birlikte iletişim trafiğiniz yakın çevre ilişkileriniz ve seyahatleriniz hızlanıyor. Bekleyen sözleşmeler, taslak-fikirler, projeler gündeminizde yer alabilir. Zihinsel açıdan sizi meşgul eden yoran düzenlemeye ihtiyaç duyulan çok şey var. İlerlemek için daha esnek ve pratik fikirler üretmeye bakın. Bugünlerde sizi endişeye düşüren belki de yüzleşmekten kaçındığınız düşünce ve konuşmalar içinde yer alabilirsiniz. Finansal konularda belirsizlikler, ödemelerde çıkan aksaklıklar sizi strese sokabilir.

Yükselen AKREP Dolunayla birlikte para ve kaynaklar konuları önem kazanabilir. Sahip olduklarınızı, bütçenizi, gelir ve harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. İşinizi geliştirme, gelir elde etme, kaynaklarınızı doğru kullanma artırma konularına odaklanabilirsiniz. Alacaklı olduğunuz konularda belirsizlikler, ödemelerde çıkan aksaklıklar sizi strese sokabilir. Ayrıca, kendinize verdiğiniz değer ve önem üzerine odaklanabilir, ilişkileri işbirliklerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu dönem süren projeleri ve iş ilişkilerini geliştirmeye, ilerletmeye, sorunları çözmeye odaklanın. İş anlaşmalarını, ikili ilişkilerinizi yeniden düzenlemeniz gerekiyor olabilir.

Yükselen YAY Dolunayla birlikte girişimlerinizi, kişisel plan ve hedeflerinizi, sorumluluklarınızı yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade edebildiğiniz, bir şeyler ürettiğiniz, katkı sağladığınız işleri gözden geçirmeniz gerekebilir. İşbirliği içinde olduğunuz kimselerle sınırlarınızı yeniden belirlemeniz, hızlı kararlar almanız gerekebilir. Bugünlerde karşı tarafla uzlaşmak, doğru anlamak-anlaşılmak kolay olmayabilir. Planlarınızı anlaşmaları ortaklıkları, iş yükünüzü, gündelik düzeninizi daha gerçekçi bir gözle yeniden değerlendirin.

Yükselen OĞLAK  Dolunayla birlikte hassasiyet içinde olduğunuz temalar ortaya çıkabilir. Hayatınızı yavaşlatmaya, şartları fazla zorlamamaya bakın. Duygularınızı anlamada dengelemede ve ifade etmede zorluk yaşayabileceğiniz birkaç gün geçirebilirsiniz. Enerjinizi yükseltmeye gündelik düzeninizi yenilemeye ve daha çok sağlığınıza önem vermeye çalışın. Size keyif veren temalar uğraşlar, çocuklar, spor ya da sahne sanat çalışmalarıyla daha çok ilgilenmeniz, yeni uğraşlar içine girmeniz olası. Bugünlerde olaylara daha geniş bir perspektiften bakmaya çalışın, daha esnek olmaya bakmalısınız.

Yükselen KOVA Dolunayla birlikte  sosyal çevre ilişkileriniz toplantılar grup faaliyetleri arkadaş görüşmeleri fikir paylaşımları öne çıkıyor. Üzerinde çalıştığınız konularda hangi aşamada olduğunuzu bugünlerde daha net görebilir fakat müdahale etmekte zorlanabilirsiniz. Yenilenmesi gereken planlar, henüz netleşmemiş işbirlikleri anlaşmalara odaklanabilirsiniz. Özellikle bu temalar ev alım satımı yenileme tadilat taşınma ile ilgili olabilir. Geçmişe ait meseleler ailevi konuları gündeminizde olabilir.

Yükselen BALIK  Dolunayla birlikte  iş ve yaşam planlarınıza ilişkin konular önem kazanabilir, yöneticiniz veya sizin açınızdan önemli olan kişilerle yapacağınız görüşmeler pazarlıklar hızlanabilir. Size ilham veren harekete geçiren konu ve kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ancak bu süreçte beklentiniz dışında gelişen aksaklıklar gerginlikler belirsizlikler doğabilir. Fikirleri sözleşmeleri projeleri gelişen olaylar ya da edindiğiniz yeni bilgiler ışığında revize etmekte fayda var. Yakın çevre ilişkilerinde yazışma ve yolculuklarda, zihinsel açıdan sizi aktif kılan meşgul eden şeyler var. Fikirlerinizi geliştirmek, sunmak, daha iyisini ortaya koymak için bolca çalışabilirsiniz. Bazılarınız için iş değişikliği gibi konular gündemde olabilir.

Işığınızı yansıtmanız dileğimle