2015 Balık Burcu

453 500 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

Balık burçları 2015 yılı ile birlikte, hayatın gerçeklerinin ve zorlukların vurgulandığı yepyeni bir sürece giriyorlar. Yıl boyunca istek ve arzularını gerçekleştirmekte, kendilerini güçlü bir şekilde ortaya koymada zorlanabilirler. Koşullar, gecikmeli bir şekilde ilerlemenize neden olabilir. Özellikle 19 Şubat-1 Mart tarihleri arasında doğduysanız; özel veya iş yaşamında sizi engelleyen, yetersiz hissettiren, karamsarlığa iten, kısıtlayan temaları nasıl çözeceğinize odaklanın! Üstlenmeniz gereken görevleri, sorumlulukları ertelemeyin. Kendinizi yetiştirmek, yenilemek için çabalayın.

12 Ocak-20 Şubat ile 24 Haziran-9 Ağustos tarihleri arasında Kişisel planlarınızı uygulamada daha azimli, gayretli hareket etmeniz mümkün. İstek ve arzularınızı gerçekleştirmekte, uygulamada daha başarılı olabileceğiniz zamanlar, değerlendirin.

23-28 Şubat tarihlerinde doğan Balıklar, önlerini net olarak göremedikleri, bir çeşit kabullenme içinde oldukları bir sene geçirebilirler. Kendilerine ve yaşama karşı, daha idealist anlayışlı özverili bir tutum/kimlik geliştirdikleri bir dönem içinde olabilirler. Böyle zamanlarda kendinize kesin bir plan-yaşam belirlemeye çalışmak yerine, bir şeylerin oluşmasına, ortaya çıkmasına izin vermek, beklemek daha iyi olabilir. İç sesinizi duymaya, ilham almaya, esinlenmeye, bir nevi rehberinizi izlemeye daha açık bir yıldasınız, değerlendirin. Sanat müzik sinema temalarına ilginiz, yöneliminiz artabilir.

Zor transitlere rağmen, Ağustosla birlikte fırsatları daha iyi değerlendirebileceğiniz bir dönem başlıyor. İlerlemek, gelişmek, destek almak istediğiniz konuları hayata geçirmek için mücadele etmek, çaba harcamak gerekiyor. Diğer taraftan, kendinizi gereksiz riskler almaya yatkın, buyurgan, sürekli eleştiren mükemmeli arayan huzursuz bir halde bulabilirsiniz. Nasıl yol aldığınıza ve tutumlarınıza yılın ikinci yarısında dikkat edin. Yasal işlerde sorunlar, aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Yıl genelinde, kendinizde ve/veya yaşamınızda bir takım temel değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yeni bir kimlik oluşturma, güçlenme “yeniden doğma” çabasında olabilirsiniz. Özellikle 4-7 Mart günleri arasında doğduysanız, bu gücü daha çok hissedebilir ve onu etkin şekilde kullanabilirsiniz!

Sağlık; özellikle 19 Şubat- 1 Mart günleri arasında doğanlar, daha depresif, karamsar, özgüvenlerinin düştüğü, daha iyisini yapmak için çok çalıştıkları yorucu bir yıl geçirebilirler. Metobolizmanızı yavaşlatan, iştahsızlık yaratan, kronik rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Size enerji ve güç verecek yararlı alışkanlıklar edinin, gevşemeye çalışın. 23-28 Şubat doğumluysanız alerjik rahatsızlıklara, duygusal hassasiyet ve sinirsel gerginlikten doğan hastalıklara daha açık bir yıl geçirebilirsiniz.

Merkür Retrosu; 2015 yılı içerisinde 21 Ocak-11 Şubatta, 19 Mayıs-12 Haziranda, 17 Eylül-9 Ekim günlerinde yaşanacak. İletişime dayalı konularda, yazışma-anlaşmalarda, yolculuklarda, aklınızı mantığınızı daha çok kullandığınız işlerde bu tarihlerde daha önlemci olmaya çalışın. Yarım kalan işleri tamamlayın. Sizi en çok etkileyecek Merkür retrosu ise 19 Mayıs-12 Haziran tarihlerindeki olacak. İş ve özel ilişkilerinizde, devam eden eğitim faaliyetleri, ticari işler ve sözleşmelerde üzerine düşünülmesi, konuşulması gereken şeyler olduğunu fark edeceksiniz. Düşünceleriniz sık sık değişebilir. Bu dönem yeni fikirleri, projeleri uygulamak için uygun değil.

Yükselen BALIK Burçları
Gelir ve giderleriniz yıl içinde değişkenlik gösterebilir. Parasal kaynaklarınızda aniden gelişen artış-azalışlar yaşayabilirsiniz. Bütçenizi, harcamalarınızı dengede tutmaya çalışın. Kariyerinizde yeni sorumluluklar üstleneceğiniz işlere yükselebilirsiniz. Başarılı olmak, mevkinizi korumak için çok çalışmanız gayret göstermeniz gerekebilir. Bazılarınızda zorunlu iş-sektör değişiklikleri yaşayabilir. Ağustos sonrasında ise ortaklıklar, anlaşmalar, özel ve iş ilişkilerinden yana şanslı bir dönem başlıyor. Evlilik nişan kararı alabilirsiniz. Diğer taraftan tüm bu hareketliliğe rağmen, yıl içinde kişisel planlarınızı kendi isteklerinizi tam olarak gerçekleştiremediğiniz belirsiz bir dönem içine girebilirsiniz. Böyle zamanlarda bir şeyleri kontrol etmeye çalışmak yerine, ortaya çıkmasını beklemek daha iyi bir seçenek olabilir. Yıl içinde enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacak, sağlıklı alışkanlıklar edinin. Beslenmenize ve beden sağlığınıza dikkat edin.