2015 Koç Burcu

500 467 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

Özellikle 3-11 Nisan günleri arasında Doğan Koç burçlarının yıl içinde, yaşamlarında süre giden bir şeyleri değiştirme istekleri artabilir. Sizi özgürleştirecek ya da sarsacak, hayatınızda yepyeni bir kapı açacak bitiş veya başlangıçlara, beklenmedik olaylara bu sene açık olacaksınız. Sizi sınırlayan temalardan uzaklaşmak için cesaret göstermek belki de denenmemişi denemek gerekebilir. Yenilenmeye, ani gelişen olayların yaratacağı sonuçları görmeye ve uyum sağlamaya çalışın. Kendinizi bulmak ve kendiniz olabilmek için “ayrık otu olmayı” göze almanız gerekebilir. Özellikle 17 Mart, 4 Nisan ve 28 Eylül 2015 tarihleri bu açıdan dikkat çeken günler!

12 Ocak-20 Şubat döneminde planlarınızı, yaşamınızda başlatmak istediğiniz şeyleri ay boyunca ertelemenizde fayda var. Hayatın akışına uyum sağlamanızı, arka planda kalmanızı gerektiren temalar daha çok gündeminizde yer alabilir. 20 Şubat-31 Mart ile 9 Ağustos-25 Eylül tarihleri, Kişisel konularda daha atak cesur ve hızlı hareket edebileceğiniz bir dönem. İstek ve arzularınızı gerçekleştirmekte, uygulamada daha başarılı olabileceğiniz bir süreç.

11 Ağustos 2015 tarihine kadar, genel olarak, kendinizi daha üretken, yaratıcı, özgüvenli, inançlı, risk almaya her zamankinden çok daha açık bir halde bulabilirsiniz. Yaşamdan ve kendinizden yana beklentilerinizin yüksek olduğu bir dönem, ilerlemek kendinizi maddi manevi geliştirmek için fırsat yaratmaya, önünüze gelen fırsatları yakalamaya gayret edin! 3-12 Mart haftası ve 16-27 Haziran haftası oldukça hareketli tarihler!

20 Mart-1 Nisan tarihleri arasında doğan Koçlar, yıl boyunca ileriye dönük sağlam yeni temeller atma gayretinde olabilirler. İstek ve arzularınızı gerçekleştirme şansını 24-25-26 Şubat tarihlerinde yakalayabilirsiniz. Ancak bu temaların yerli yerine oturması zaman alabilir. Koşullar, sabırlı ve konsantre bir şekilde ilerlemenizi zorunlu kılabilir.

Özellikle 3-7 Nisan doğumlu Koçlar, İş ve özel yaşamlarında bir çeşit güç savaşı ve onun getirdiği yoğun bir mücadele içine girebilirler. Hayatta kalma, kendini gerçekleştirme, “yeni bir ben yaratma çabası” içinde olabilirler.

Sağlık; (yıl boyunca Uranüsün koç burcunda olmasından dolayı) baş ağrısı, ani gelişen spazmlar, sinirsel gerginlikler, ritim bozuklukları, tansiyon sorunları görülebilinir. Özellikle Mart ve Aralık ayı genelinde, Temmuz ve Ekim aylarının 2.yarısında, Kasım ayının ilk haftalarında daha dikkatli olun, stresinizi bir şekilde azaltmaya, gevşemeye çalışın.

Merkür Retrosu; 2015 yılı içerisinde 21 Ocak-11 Şubatta, 19 Mayıs-12 Haziranda, 17 Eylül-9 Ekim günlerinde yaşanacak. İletişime dayalı konularda, yazışma-anlaşmalarda, yolculuklarda, aklınızı mantığınızı daha çok kullandığınız işlerde bu tarihlerde daha önlemci olmaya çalışın. Yarım kalan işleri tamamlayın. Sizi en çok zorlayacak Merkür retrosu ise 17 Eylül-9 Ekim tarihlerindeki olacak. İkili ilişkilerinizde, ortaklık işbirliği anlaşma içerisinde olduğunuz konularda üzerinde düşünülmesi ve konuşulması gereken şeyler olduğunu fark edeceksiniz. Karşıt fikirleri anlamaya çalışın, eleştiriye açık olun!

Yükselen KOÇ Burçları
Hayatın getirdiği sürprizlere açık olmanız da fayda var. Değişim yenilenme özgürleşme isteğinizi daha yoğun bir şekilde duyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kişisel girişimlerinizde, kariyer planlarınızda, ikili ilişkilerinizde, evlilik yaşamında, ortağınızla ilişkinizde dengeler değişebilir, yeni bağlar kurulabilir, var olanlar ise değişim gösterebilir. Yurt dışıyla bağlantılı işler, yolculuklar, hukuksal işler, basın yayın medya işleri 2015 senesi ile birlikte artabilir. Kişisel gelişim ve akademik faaliyetlerle daha çok haşır neşir olabilirsiniz. Yaşama bakışınız, hayat felsefeniz üzerinde etkili olabilecek yolculuklar eğitimler ilişkiler içinde yer alabilirsiniz. Aşk yaşamında ve çocuklarla ilgili temalarda ise, özellikle temmuz ağustos ayları oldukça hareketli ve meşgul edici olabilir. Size keyif veren şeyleri yaşamakta daha çekingen ve kuşkucu olabilirsiniz. Geliştirmek istediğiniz becerileriniz varsa üzerine odaklanın, yazın çizin tasarlayın üretin! Bazılarınız ise kendini, abartılı sevgi gösterileri, ani başlayan aşklar içinde bulabilir. Ağustos sonrası, İş yaşamınızın hareketlilik kazandığı bir ikinci yarı yaşayabilirsiniz. Günlük işleriniz yoğunlaşabilir. Yeni görevler üstlenebilir, pozisyonunuz işyeriniz değişim gösterebilir. Yine ağustos ayı ile birlikte, yeni bir beslenme ve spor düzeni kısaca, “sağlıklı bir yaşam-çalışma biçimi” oluşturmaya gayret edin. Beden sağlığınızla ilgilenmenin tam zamanı.