2015 İkizler Burcu

468 500 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

Yıl boyunca İkizler burçları, istek ve arzularını gerçekleştirmekte, kendilerini güçlü bir şekilde ortaya koymada zorlanabilirler. Koşullar, gecikmeli bir şekilde ilerlemenize neden olabilir. Özellikle 21 Mayıs-2 haziran tarihleri arasında doğduysanız; özel veya iş yaşamında sizi engelleyen, yetersiz hissettiren, karamsarlığa iten, motivasyonunuzu düşüren, kısıtlayan temaları nasıl çözeceğinize odaklanın! Üstlenmeniz gereken görevleri, sorumlulukları ertelemeyin. Gerçeklerle yüzleşmekten kaçmayın. 12 Mayıs-24 Haziran tarihleri boyunca, ayrıca 12 Kasımdan yıl sonuna kadar, Kişisel planlarınızı uygulamada daha azimli, gayretli hareket etmeniz mümkün. İstek ve arzularınızı gerçekleştirmekte, uygulamada daha başarılı olabileceğiniz zamanlar, değerlendirin.

26-31 Mayıs tarihlerinde doğan İkizler burçları, önlerini net olarak göremedikleri bir çeşit kabullenme içinde oldukları bir yıl geçirebilirler. Böyle zamanlarda kendinize kesin bir plan-yaşam belirlemeye çalışmak yerine, bir şeylerin oluşmasına, ortaya çıkmasına izin vermek, beklemek daha iyi olabilir. İç sesinize kulak vermek, sizin için yol gösterici olabilir. Sanat müzik sinema temalarına ilginiz, yöneliminiz artabilir.

Zor transitlere rağmen, Ağustos ayına kadar fırsatları daha iyi değerlendirebileceğiniz bir dönemdesiniz. İlerlemek, gelişmek, destek almak istediğiniz konuları hayata geçirmek için mücadele etmek, çaba harcamak gerekiyor. Ağustos sonrasında ise, Yaşamdan ve kendinizden yana beklentilerinizin yüksek olduğu bir dönem başlıyor. Kendinizi risk almaya her zamankinden çok daha açık, buyurgan, sürekli eleştiren mükemmeli arayan huzursuz bir halde bulabilirsiniz. Nasıl yol aldığınıza ve tutumlarınıza yılın ikinci yarısında dikkat edin, Yasal işlerde sorunlar, aksaklıklar da yaşayabilirsiniz.

Özellikle 3-11 Haziran günleri arasında doğduysanız yıl içinde, kendinizi ve yaşamınızda süre giden bir şeyleri değiştirme isteğiniz, çabanız artabilir. Sizi özgürleştirecek, hayatınızda yepyeni bir kapı açacak bitiş veya başlangıçlara bu sene açık olacaksınız.

Sağlık; özellikle 21 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında doğan İkizler burçları daha depresif, karamsar, özgüvenlerinin düştüğü, daha iyisini yapmak için çok çalıştıkları, yorucu bir yıl geçirebilirler. Metobolizmanızı yavaşlatan, iştahsızlık yaratan, kronik rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Size enerji ve güç verecek yararlı alışkanlıklar edinin, gevşemeye çalışın. 26-31 mayıs doğumluysanız alerjik rahatsızlıklara, duygusal hassasiyet, sinirsel gerginlikten doğan hastalıklara daha açık bir yıl geçirebilirsiniz.

Merkür Retrosu; 2015 yılı içerisinde 21 Ocak-11 Şubatta, 19 Mayıs-12 Haziranda, 17 Eylül-9 Ekim günlerinde yaşanacak. İletişime dayalı konularda, yazışma-anlaşmalarda, yolculuklarda, aklınızı mantığınızı daha çok kullandığınız işlerde bu tarihlerde daha önlemci olmaya çalışın. Yarım kalan işleri tamamlayın. Sizi en çok etkileyecek Merkür retrosu ise 19 Mayıs-12 Haziran tarihlerindeki olacak. İş ve özel ilişkilerinizde, devam eden eğitim faaliyetleri, ticari işler ve sözleşmelerde üzerine düşünülmesi, konuşulması gereken şeyler olduğunu fark edeceksiniz. Düşünceleriniz sık sık değişebilir. Bu dönem yeni fikirleri, projeleri uygulamak için uygun değil.

Yükselen İKİZLER Burçları
Arkadaş çevrenizin, geleceğe dair plan ve umutlarınızın değişim göstermeye başladığı bir yıl yaşayabilirsiniz. Sizi özgürleştiren aynı zamanda, daha önemli temaları gerçekleştirmek için dahil olacağınız etkinlikler, dernek çalışmaları, takım çalışmalarında yer alabilirsiniz. Uzun vadeli ortaklıklar, anlaşmaların temelini 2015 senesi içinde atabilirsiniz. Özel ve iş ilişkilerinde alınması gereken sorumluluklar, karşı tarafla beraber hareket etmenin verdiği ek yükümlülükler doğabilir. İlişki ve ortaklıkları sürdürmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Uzun süreli ilişkilerde evlilik, nişan kararı alabilirsiniz. Ağustos ayına kadar, kendinizi geliştirebileceğiniz, yeni şeyler öğrenebileceğiniz faaliyetler yolculuklar eğitimler içinde olabilirsiniz, yakın çevrenizden destek alabileceğiniz fırsatlar var. Ortak finansal işlerde ise yeniden yapılandırılması, düzenlenmesi gereken şeyler söz konusu. Yeni bir finansman kaynağı bularak işinizi kurma/geliştirme, ev alma, borçlarınızı yapılandırma-kapatma gibi temalara yaz aylarıyla birlikte hız verebilirsiniz. Eve gayrimenkule yoprağa yönelik konularda da hareketlilik artabilir ve beraberinde fırsatlar çıkabilir. Ev alabilir, yuva kurabilirsiniz. Aile büyükleriyle olan ilişkiler, işler yoğunlaşabilir. Diğer taraftan tüm bu hareketliliğe rağmen yıl içinde, kariyer ve iş yaşamınızda kendi isteklerinizi tam olarak gerçekleştiremediğiniz belirsiz bir dönem içine girebilirsiniz. Bir şeyleri kontrol etmeye çalışmak yerine, olmasına netleşmesine izin verin. Önünüzü net olarak göremiyorsanız, bir süre beklemede kalın.