2015 Yengeç Burcu

500 465 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

Özellikle 5-13 Temmuz günleri arasında doğan Yengeçlerin yıl içinde, yaşamlarında süre giden bir şeyleri değiştirme istekleri artabilir. Sizi özgürleştirecek ya da sarsacak, hayatınızda yepyeni bir kapı açacak bitiş veya başlangıçlara, beklenmedik olaylara bu sene açık olmaya çalışın. Sizi sınırlayan temalardan uzaklaşmak için cesaret göstermek belki de denenmemişi denemek gerekebilir. Yenilenmeye, ani gelişen olayların yaratacağı sonuçları görmeye ve uyum sağlamaya çalışın. Özellikle 17 Mart, 4 Nisan ve 28 Eylül 2015 tarihleri bu açıdan dikkat çeken dönemler!

12 Ocak-20 Şubat ile 24 Haziran-9 Ağustos tarihleri, kişisel konularda daha atak cesur ve hızlı hareket edebileceğiniz bir dönem. İstek ve arzularınız için mücadele etmede, gerçekleştirmekte daha başarılı olabileceğiniz bir süreç.

Yengeç burçları 11 Ağustos 2015 tarihinden sonra; kendinizi daha üretken, yaratıcı, öz güvenli, inançlı, sorgulamaya-eleştirmeye her zamankinden çok daha açık bir halde bulabilirsiniz. Yaşamdan ve kendinizden yana beklentilerinizin yüksek olduğu bir dönem, ilerlemek kendinizi maddi manevi geliştirmek için fırsat yaratmaya, önünüze gelen fırsatları yakalamaya gayret edin!

Özellikle 26 Haziran-1 Temmuz günleri arasında doğan Yengeçler, yıl içinde kendilerine ve yaşama karşı daha idealist, anlayışlı, özverili bir tutum/kimlik geliştirdikleri bir dönem içinde olacaklar. İç sesinizi duymaya, ilham almaya, esinlenmeye, bir nevi rehberinizi izlemeye daha açık bir yıldasınız, değerlendirin. Sanat müzik sinema temalarına ilginiz, yöneliminiz artabilir.

20-21-22 Temmuz günlerinde doğduysanız, 15 Haziran-18 Eylül döneminde ileriye dönük sağlam yeni temeller atma gayretinde olabilirsiniz. Koşullar, sabırlı ve konsantre bir şekilde ilerlemenizi zorunlu kılabilir. Ancak bu sayede başarı kazanabilirsiniz.

5-9 Temmuz günlerinde doğan Yengeçler, İş ve özel yaşamlarında bir çeşit güç savaşı ve onun getirdiği yoğun bir mücadele içine girebilirler. Hayatta kalma, kendini gerçekleştirme, “yeni bir ben yaratma çabası” içinde olabilirler.

Sağlık; yıl içinde baş ağrısı, ani gelişen spazmlar, sinirsel gerginlikler, ritim bozuklukları, tansiyon sorunları görülebilinir. Boşaltım sistemi ve üreme organlarıyla ilgili sorunlar çıkabilir.

Merkür Retrosu; 2015 yılı içerisinde 21 Ocak-11 Şubatta, 19 Mayıs-12 Haziranda, 17 Eylül-9 Ekim günlerinde yaşanacak. İletişime dayalı konularda, yazışma-anlaşmalarda, yolculuklarda, aklınızı mantığınızı daha çok kullandığınız işlerde bu tarihlerde daha önlemci olmaya çalışın. Yarım kalan işleri tamamlayın. Karşıt fikirleri anlamaya çalışın, eleştiriye açık olun!

Yükselen YENGEÇ Burçları
Kariyer planlarınızda ve evlilik yaşamınızda ani değişimler, yenilikler söz konusu olabilir. Hayatın getirdiği sürprizlere açık olmanız da fayda var. Çalıştığınız sektör, statü, ünvan değişikliği yaşayabilirsiniz. Yeni ortaklıklar, var olanların sonlanması mümkün olabilir. Yeni sorumluluklar görevler, iş yükünüzü artırabilir. İş yaşamında, beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde daha detaylı planlı organize hareket etmeye gayret edin. Bununla birlikte ağustos ayına kadar geliriniz de artış yaşanabilir, kaynaklarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Sağlığınıza beslenmenize yıl içinde daha çok özen gösterin. Yoğun çalışma temposuna karşı bedeninizi güçlendirecek faydalı alışkanlıklar edinin. Ağustos ayı ile birlikte kendinizi geliştirebileceğiniz, yeni şeyler öğrenebileceğiniz faaliyetler yolculuklar eğitimler zihinsel uğraşlar içinde olabilirsiniz, yakın çevrenizden destek alabileceğiniz fırsatlar var. Yeni projeler yolculuklar medya-reklam işlerinde daha aktif olabilirsiniz.