2015 Aslan Burcu

2015 Aslan Burcu

416 500 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

Özellikle 4-13 Ağustos günleri arasında doğan Aslan burçlarının yıl içinde, yaşamlarında süre giden bir şeyleri değiştirme istekleri artabilir. Sizi özgürleştirecek ya da sarsacak, hayatınızda yepyeni bir kapı açacak bitiş veya başlangıçlara, beklenmedik olaylara bu sene açık olacaksınız. Sizi sınırlayan temalardan uzaklaşmak için cesaret göstermek belki de denenmemişi denemek gerekebilir. Yenilenmeye, ani gelişen olayların yaratacağı sonuçları görmeye ve uyum sağlamaya çalışın. Kendinizi bulmak ve kendiniz olabilmek için “ayrık otu olmayı” göze almanız gerekebilir. Özellikle 17 Mart, 4 Nisan ve 28 Eylül 2015 tarihleri bu açıdan dikkat çeken günler!

Genel olarak 20 Şubat-31 Mart ile 9 Ağustos-25 Eylül tarihleri, kişisel konularda daha atak cesur ve hızlı hareket edebileceğiniz bir dönem. İstek ve arzularınız için mücadele etmede, gerçekleştirmekte daha başarılı olabileceğiniz bir süreç.

Yıl genelinde, ileriye dönük sağlam ve yeni temeller atma gayretinde olabilirsiniz. Özellikle 23 Temmuz-4 Ağustos günlerinde doğduysanız, İstek ve arzularınızı gerçekleştirme şansını yıl içinde yakalayabilirsiniz. Ancak bu temaların yerli yerine oturması zaman alabilir. Koşullar, sabırlı ve konsantre bir şekilde ilerlemenizi zorunlu kılabilir.

Ağustos 2015’e kadar genel olarak, İlerlemek, gelişmek, destek almak istediğiniz konularda sağlıklı yol alabilirsiniz. Özgüveninizin artacağı, yeni bakış açıları kazanarak daha kolay, hızlı ilerleyebileğiniz olanaklar bulabilirsiniz. 3 Mart ve 22 Haziran günleri bu açıdan dikkat çekici tarihler! Kendinizi daha üretken, cesur, risk almaya her zamankinden çok daha açık, bazende savurgan buyurgan bir halde bulabilirsiniz. Yaşamdan ve kendinizden yana beklentilerinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Nasıl yol aldığınıza ve tutumlarınıza Nisan ayına kadar dikkat edin! Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında ise harcama ve yatırımlarda daha dikkatli olun. Özel ve iş ilişkilerinde, aşk yaşamında ego çatışmaları, abartılı tepkiler, yüksek beklentiler/risk alma eğilimi sorun yaratabilir.

Özellikle 21-22-23 Ağustos günlerinde doğduysanız, 15 Haziran-18 Eylül döneminde istek ve arzularınızı gerçekleştirmekte, kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koymada zorlanabilirsiniz. Koşullar, gecikmeli bir şekilde ilerlemenize neden olabilir. Özel veya iş yaşamında sizi engelleyen, yetersiz hissettiren, karamsarlığa iten, kısıtlayan temaları nasıl çözeceğinize odaklanın!

Sağlık; Ağustos ayına kadar kilo almaya daha yatkınsınız. Beslenmenize önem verin, karaciğerinizi güçlendiren koruyan besinlere ağırlık verin.

Merkür Retrosu; 2015 yılı içerisinde 21 Ocak-11 Şubatta, 19 Mayıs-12 Haziranda, 17 Eylül-9 Ekim günlerinde yaşanacak. İletişime dayalı konularda, yazışma-anlaşmalarda, yolculuklarda, aklınızı mantığınızı daha çok kullandığınız işlerde bu tarihlerde daha önlemci olmaya çalışın. Yarım kalan işleri tamamlayın. Sizi en çok zorlayacak Merkür retrosu ise 21 Ocak-11 Şubat tarihlerindeki olacak. İkili ilişkilerinizde, ortaklık işbirliği anlaşma içerisinde olduğunuz konularda üzerinde düşünülmesi ve konuşulması gereken şeyler olduğunu fark edeceksiniz. Karşıt fikirleri anlamaya çalışın, eleştiriye açık olun!

Yükselen ASLAN Burçları
2015 Ağustos ayına kadar kendinizi geliştirebileceğiniz daha şanslı verimli bir süreçtesiniz. Dış görünümünüzü-imajınızı yenilemek, becerilerinizi yeteneklerinizi sergilemek için fırsatlar yakalayabilir, beğeni toplayabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılar, akademik-eğitsel faaliyetler, kişisel gelişim çalışmaları, reklam medya basın işlerine de hareketlilik, şans katan şeyler var. Hobi olarak yaptığınız aktiviteleri işe çevirebilir, düşünce ve eylemlerinizle daha çok göz önünde olabilirsiniz. Ağustos ayından sonraysa gelirinizdeki artışla birlikte harcamalarınızda artış gösterebilir. Çocuk sahibi olabilir, uzun vadeli aşk ilişkisine başlayabilirsiniz. Aşk yaşamına ve çocuklarla ilgili temalara bakışınız bu sene değişebilir, daha ciddi bir tutum içinde olmanıza yol açan olaylar söz konusu. Ortak finansal işlerde, eşin-ortağın-ailenize ait kaynaklarda yıl içinde bir türlü netleşmeyen, harekete geçmekte zorlandığınız bir durum içinde kalabilirsiniz. Çalışma ilişkilerinizde ve yürüttüğünüz işlerdeyse, bazı temel değişiklikler gerçekleşebilir.