11 Kasım Yeniayı ve Etkileri

1000 800 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

11 Kasım akşamı Akrep burcunda gerçekleşecek yeniayla birlikte derinlere inmeye hazır olun. Merak içinde olduğunuz bir konuyu araştırmak, gerçeği aramak, bir meseleye odaklanmak için uygun bir dönemdeyiz. Bir fikrin peşine düşmek, gizli saklı konuları veya sizi huzursuz eden şeyleri aydınlatmak, yazı-eğitim çalışmalarını, yolculuk planlarını detaylandırmak ve geliştirmek için çaba harcayabilirsiniz. Aklınızın bir köşesine ittiğiniz düşünceler, kötü veya yanlış diye bastırdığınız duygular ile yüzleşmeye cesaret edebilirsiniz. Terapiye başlamak, size şifa verecek uğraşlarla ilgilenmek içinde verimli günlerdeyiz. Yeteneklerinizi, fikir ve projelerinizi “başkalarının kaynakları ile birleştirip ilerleme” teması gündeminizde yer alabilir. Bu sayede gücünüzün yetmediği konularda güç kazanmanız mümkün olabilir. 13 Kasımda Mars Terazi burcuna geçiş yapacak ve yıl sonuna kadar burada kalacak. Marsın enerjisini doğru kullanmak ve akrep yeni ayından faydalanmak için tek başına kalmakta ısrarcı olmak yerine, paylaşıma ilişki ve işbirliklerine daha çok önem vermeliyiz. Diğerleri olmadan gelişemeyiz. Onlar vasıtasıyla karanlık taraflarımızla yüzleşip kendimizi yenileyebilir ve tamamlayabiliriz. Ay boyunca en çok dikkat etmeniz gereken konu ise; hak adalet eşitlik konuları olabilir. İlişkilerinizde muhasebe yaparken dikkatli olun. Bunu hak etmedim, karşılığında ne aldım… gibi konulara fazlasıyla hesapçı bir tutum içinde yaklaşırsanız, çatışmalar yaşayabilirsiniz.

11-25 Kasım haftasına ait değerlendirmeleri yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Yaşamınızla ilgili daha bütünsel bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız, Astroloji Danışmanlığı almanızı tavsiye ederim.

Yükselen KOÇ  Yeniayla birlikte odak noktanız para ve kaynaklarınız olabilir. Harcamalar, gelir ve bütçeniz, ortak kaynaklar konularına yoğunlaşabilir, size kazanç sağlayacak yeni fikirler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi, fikir ve projelerinizi “başkalarının kaynakları ile birleştirip ilerleme” teması da gündeminizde yer alabilir. Bu sayede gücünüzün yetmediği konularda güç kazanmanız mümkün olabilir. Ayrıca bugünlerde, aklınızın bir köşesine ittiğiniz düşünceler, kötü veya yanlış diye bastırdığınız duygular ile yüzleşmeye cesaret edebilirsiniz.

Yükselen BOĞA  Yeniayla birlikte odak noktanız özel ve iş ilişkileriniz, ortak yürüttüğünüz işleriniz olabilir. Başkalarıyla temas içinde kalmaya, fikirlerinden faydalanmaya bakın. Bu ay paylaşıma ilişki ve işbirliklerine daha çok önem vermelisiniz. Yeni teklifler, anlaşmalar, fikir paylaşımları gündelik ve iş yaşamınıza hız katabilir.

Yükselen İKİZLER  Yeniayla birlikte odak noktanız iş yaşamınız olabilir. Yeni işler, teklifler, projeler, iş çalışma koşullarında değişiklikler aklınızı bolca meşgul edebilir. Yaptığınız işe ve iş ilişkilerine daha fazla konsantre olmak, bir şeyleri yenilemek için verimli günler. Gündelik yaşamda ise ilgilenmeniz gereken bolca işiniz çıkabilir.

Yükselen YENGEÇ  Yeniayla birlikte size keyif veren aktivitelere ağırlık verebilirsiniz. Bir yandan eğlendiğiniz bir yandan da becerilerinizi geliştirdiğiniz uğraşlarınıza daha fazla odaklanabilir, onları geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Çocuğunuzla olan iletişiminizi geliştirmek, sorunları çözmek için uygun bir dönem. Aşk yaşamında da yeni teklifler olasılıklar gündemde olabilir.

Yükselen ASLAN  Yeniayla birlikte ev ve yaşam alanınızda, aile ilişkilerinde hareketlilik yoğunluk artabilir. Geçmişte kalmış konuları yeniden gözden geçirmek üzerine düşünmek konuşmak hesaplaşmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi yakın çevrenizdeki konu ve ilişkilere harcayabilirsiniz. Bekleyen tadilat yenileme, taşınma, ev alım-satım işlerine hız verebilirsiniz. Tüm bu konularda karanlıkta kalmış meseleleri aydınlatmak, meseleleri çözmek için fikir alışverişlerine önem verin.

Yükselen BAŞAK Yeniayla birlikte eğitsel işlere, yolculuklara, yazı-taslak-projelere, yolculuklara odaklanabilirsiniz. Yeni fikirler, çalışmalar, uğraşlar, sözleşme ve teklifler gündemde olabilir. Zihinsel açıdan oldukça meşgul ve üretken olacağınız bir ay geçirebilirsiniz. Ayrıca yakın çevrenizde yoğunluk hareketlilik artabilir. Karanlıkta kalmış konuları aydınlatmak, konuşup fikir birliğine varmak için uygun zamanlar.

Yükselen TERAZİ  Yeniayla birlikte odak noktanız para ve kaynaklarınız olabilir. Harcamalar, gelir ve bütçeniz, sahip olduklarınız konularına yoğunlaşabilir, size kazanç sağlayacak yeni fikirler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. 13 Kasım ile birlikte yıl sonuna kadar kendinize yatırım yapmayı ihmal etmeyin. Fikirlerinizi becerilerinizi geliştirin. Yeteneklerinizi, fikir ve projelerinizi “başkalarının kaynakları ile birleştirip ilerleme” teması da gündeminizde yer alabilir. Bu sayede gücünüzün yetmediği konularda güç kazanmanız mümkün olabilir.

Yükselen AKREP  Yeniayla birlikte odak noktanız kendinizsiniz. Hayata geçirmek istediğiniz planlar, fikirler, işler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bir fikrin peşine düşmek, gizli saklı konuları veya sizi huzursuz eden şeyleri aydınlatmak, yazı-eğitim çalışmalarını, yolculuk planlarını detaylandırmak ve geliştirmek için çaba harcayabilirsiniz. Aklınızın bir köşesine ittiğiniz düşünceler, kötü veya yanlış diye bastırdığınız duygular ile yüzleşmeye cesaret edebilirsiniz. Terapiye başlamak, size şifa verecek uğraşlarla ilgilenmek içinde verimli günlerdeyiz. Yıl sonuna kadar işleriniz planlarınız ağır aksak ilerleyebilir, daha sabırlı olmaya bakın.

Yükselen YAY  Yeniayla birlikte hayata geçirmek istediğiniz planlar, fikirler, işler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bir fikrin peşine düşmek, gizli saklı konuları veya sizi huzursuz eden şeyleri aydınlatmak için uygun dönemler. Aklınızın bir köşesine ittiğiniz düşünceler, kötü veya yanlış diye bastırdığınız duygular ile yüzleşmeye cesaret edebilirsiniz. Terapiye başlamak, size şifa verecek uğraşlarla ilgilenmek içinde verimli günlerdeyiz. Ay sonuna kadar işleriniz planlarınız ağır aksak ilerleyebilir, daha sabırlı olmaya bakın.

Yükselen OĞLAK  Yeniayla birlikte odak noktanız sosyal çevreniz olabilir. Arkadaş ilişkileri dernek çalışmaları, grup aktiviteleri üzerine yeni fikirler projeler geliştirebilirsiniz. Geleceğe dair hayal ve umutlarınızı gözden geçirebilir, size fayda sağlayacak ilişki ve fikir arayışlarına hız verebilirsiniz. Hayata geçirmek istediğiniz planlar, fikirler, işler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Tek başınıza işlerinizi çözmekte ısrarcı olmak yerine, paylaşıma ilişki ve işbirliklerine daha çok önem vermelisiniz.

Yükselen KOVA  Yeniayla birlikte hayata geçirmek istediğiniz planlar, fikirler, işler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Tek başınıza işlerinizi çözmekte ısrarcı olmak yerine, paylaşıma ilişki ve işbirliklerine daha çok önem vermelisiniz. iş yaşamında yenilikler gündemde olabilir. Eğitsel uğraşlar, yolculuklar, kişisel gelişim faaliyetleri, yurt dışı bağlantılı işler, basın medya konularına eğilmek için verimli dönemler. Fikir ve projelerinizi “başkalarının kaynakları ile birleştirip ilerleme” teması da gündeminizde yer alabilir. Bu sayede gücünüzün yetmediği konularda güç kazanmanız mümkün olabilir.

Yükselen BALIK  Yeniayla birlikte eğitsel uğraşlar, yolculuklar, kişisel gelişim faaliyetleri, yurt dışı bağlantılı işler, basın medya konularına eğilmek için verimli dönemler. Merak içinde olduğunuz bir konuyu araştırmak, gerçeği aramak, bir meseleye odaklanmak için uygun bir dönemdeyiz. Bir fikrin peşine düşmek, gizli saklı konuları veya sizi huzursuz eden şeyleri aydınlatmak, yazı-eğitim çalışmalarını, yolculuk planlarını detaylandırmak ve geliştirmek için çaba harcayabilirsiniz. Aklınızın bir köşesine ittiğiniz düşünceler, kötü veya yanlış diye bastırdığınız duygular ile yüzleşmeye cesaret edebilirsiniz.

Işığınızı yansıtmanız dileğimle