16 Temmuz Yeniayı

1000 800 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

Bir çoğumuzun hassasiyet içinde olduğu, adeta konuşmaktan gün yüzüne çıkarmaktan veya eleştirilmekten çekindiğimiz “yumuşak karnımız” diye adlandırılan özel alanlarımız vardır. Yengeç burcu da en çok bu konularla bağlantılıdır. Yeniayla birlikte sizi harekete geçiren şeyler bu noktalar olabilir. Duygularınızı ifade etmede daha aktif bir tutum izleyebilirsiniz. Kırıldığınız noktaları açık edebilir sizin için hassas olan konulara daha fazla özen gösterilmesini isteyebilirsiniz. Aile meseleleri, geçmişe ait konular, duygusal temalar-bağlar, ihtiyaçlar, eviniz-yuvanız-yaşam alanınızla ilgili konular, sevdiklerinizi koruma-kollama ile bağlantılı temalarda yeni adımlar atmak, varsa sorunları çözme gayretinde olabilirsiniz. Ancak bu dönem cesaretli davranmak, kendinizi ortaya koymak kolay olmayabilir. Bir şekilde önünüze çıkan, sizi sürtüşmelere tartışmalara çeken kişi ve olaylar ortaya çıkabilir. Bu da sizin geri çekilmenize kabuğunuza dönmenize neden olabilir. İlerlemek için; sizin açınızdan önemli ve hassas olan noktaları, doğru ifade ederek daha çok öne çıkmaya bakın. Tartışmalarda objektif kalmaya özen gösterin, melodramdan kaçının.

Yükselen burca göre yaptığım Yeniay ve 16-31 Temmuz haftasına ait genel değerlendirmeleri aşağıda okuyabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili daha bütünsel bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız, Astroloji Danışmanlığı almanızı tavsiye ederim.

KOÇ Yeniayla birlikte ev içinde hareketlilik yoğunluk artabilir. Aileniz yaşam alanınızla ilgili konular çözülmesi gereken meseleler gündemde olabilir. Ziyaretler artabilir. Bekleyen tadilat, taşınma, ev alım-satım işlerini çözebilirsiniz. Aile içi iletişimde sizin için önemli olan ve hassas olduğunuz konuları olabildiğince açık ifade etmeye bakın. Alınganlıklar yanlış anlamalar, sürtüşmelere neden olabilir.

BOĞA Yeniayla birlikte yakın çevrenizden kardeşlerinizden güzel haberler alabilirsiniz. Yeni yolculuklar, sözleşmeler, eğitsel uğraşlar gündeme gelebilir. Aynı zamanda sizi yoran zihninizi meşgul eden zaman zaman sürtüşmelere neden olan gelişmeler konuşmalar yolculuklar da söz konusu. İsteklerinizi sizin için önem taşıyan konuları, daha net ifade etmeye bakın melodramdan kaçının.

İKİZLER Yeniayla birlikte işinizi, gelirlerinizi, bütçenizi ilgilendiren konularda uzun vadeli adımlar atmak; işleri sözleşmeleri sağlamlaştırmak gayretinde olabilirsiniz. Finansal konularda harcamalarda sizi meşgul eden yoran şeyler var. Bu ayın teması kazançlarınızı korumak ve artırmanın yollarını bulmak olabilir.

YENGEÇ Yeniayla birlikte kendinize, özel yaşamınıza, sağlığınıza  ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Beklemede olan veya cesaret edemediğiniz temaları planladığınız gibi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak işler su gibi akmayabilir, kolay olmayabilir. Sürtüşme içinde olduğunuz sizin açınızdan hassasiyet yaratan konularda kabuğunuza çekilmek yerine daha atak mücadeleci olmaya bakın. Hassasiyetlerinizi doğru ifade etmeye çalışın.

ASLAN Yeniayla birlikte özel yaşamınıza, sağlığınıza ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Önemli girişimlerde bulunmak yerine, kendinize hassas olduğunuz konulara odaklanın ve andan keyif almak için daha çok çaba harcayın. Düşüncelerinizi yenilemek, yeni bakış açıları kazanmak adına yalnız kalmak iç sesinizi dinlemek size iyi gelebilir. Daha esnek ve sakin kalmaya bakın.

BAŞAK Yeniayla birlikte geleceğe ilişkin planlarınızda yenilikler atılımlar öne çıkıyor. Kabuğunuzdan dışarı çıkıp kendinizi göstermek için iyi bir zaman olabilir. Takım çalışmaları, dernek organizasyon faaliyetleri, arkadaş etkinliklerinde kendinizi çok daha iyi gösterecek ifade edecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak ilişkilerde esnek olmaya bakın, zaman zaman sizi yoran tartışmaya iten konulara çekilebilirsiniz.

TERAZİ Yeniayla birlikte iş yaşamında, geleceğe ilişkin planlarınızda yenilikler öne çıkıyor. Kabuğunuzdan dışarı çıkıp kendinizi göstermek için iyi bir zaman olabilir. İş yaşamında ve önemli kademedeki insanlarla olan görüşmelerde objektif olmaya bakın. Duygularınızı ve beklentilerinizi doğru ifade edin. Alınganlıklar gereksiz tartışmalar, iş ve yaşam planlarınızı aksatabilir.

AKREP Yeniayla birlikte eğitsel-akademik, kişisel gelişim faaliyetlerine başlayabilir, yeni yerlere yolculuk etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu ayı ufkunuzu geliştirecek size yeni bakış açıları katacak aktivite, yolculuk veya ilişkilere ayırmanızı öneririm. Medya basın yayıncılık veya uluslararası işlerle uğraşıyorsanız yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak bu süreçte sizi hassas kılan tartışmaya çeken temalarda gelişebilir. Objektif olmaya, yeni bakış açıları kazanmaya çalışın.

YAY Yeniayla birlikte ortaklaşa hareket etmek gereken konularda, tek başına yeni adımlar atmanız gerekebilir ve bu sizde endişe sıkıntı yaratabilir. Diğer taraftan endişe duyduğunuz bir şekilde krize neden olan şeyleri çözmek adına yeni adımlar atabileceğiniz yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Borç-alacak, kredi-miras-vergi işlerini çözmek için daha aktif olmaya bakın. Bu konuda yeni gelişmeler sizi harekete geçirebilir. Başkalarının fikirlerini tavsiyelerini gözden geçirin.

OĞLAK Yeniayla özel ve iş ilişkilerinde hareketlilik artıyor. Pozitif heyecan yaratan destekleyici gelişmelerin yanında, sürtüşmelere neden olan olaylara da çekilebilirsiniz. Hassasiyetlerinizi isteklerinizi doğru ifade etmeye bakın. İkili ilişkilerde anlaşmalarda işbirliklerinde sorun yaratan temaları çözmek veya varsa ortak işlerde ilerlemek için daha esnek ve objektif olmaya bakın. Karşı tarafı dinlemek ihtiyaçlarını doğru anlamak sizi öne geçirebilir.

KOVA Yeniayla birlikte çalışıyorsanız, iş yaşamınızda veya iş koşullarınızda yenilikler gündeminize gelebilir. Yeni çalışma arkadaşları, yeni görevler, yer değişikleri, çözülmesi gereken işler sürtüşme yaratan olaylar öne çıkabilir. Karşı tarafı dinlemek ihtiyaçlarını doğru anlamak size fayda sağlayacaktır. Gündelik yaşamda ise düzeninizi değiştirecek, sizi yoran meşgul eden küçük olaylar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza özellikle midenize özen gösterin; beslenme düzeninizi yenileyin, daha çok spor yapın.

BALIK Yeniayla birlikte hayattan keyif almanızı sağlayan aktiviteler içinde daha çok yer alabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onla ilgili gelişmeler uğraşlar gündemde olabilir. Hobi, spor, sanat vb. çalışmalara başlamak için harika bir zaman. Evinize ailenize çocuklarınıza sevdiğiniz şeylere daha çok zaman ayırmak, sevdiklerinizle olmak içinde güzel bir dönem. Ancak ilişkilerde sizin açınızdan hassasiyet yaratan, önemli konuları daha net ifade etmeye bakmalısınız.

Işığınızı yansıtmanız dileğimle