31 Mart 2018 Terazi Burcunda Dolunay

31 Mart 2018 Terazi Burcunda Dolunay

600 399 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

31 MART 2018 TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY

31 Martta gerçekleşecek Dolunay’da dengede kalabilmek ve yeni dengeler yaratabilmek için çaba harcayacağız. Terazi burcunda gerçekleşen dolunaylar, ilişkiler işbirlikleri ortaklıklar anlaşmalar konularına dikkat çeker. Haritamızda terazi burcunun bulunduğu ev bize sürekli tartıp biçtiğimiz dengeyi korumaya çalıştığımız hayat alanımızı gösterir. Sanki tek başına kalsak yarım kalmış gibi hissederiz, bir partnere ihtiyaç duyarız. Hayatımızın belli alanlarında; kardeşinizle yakınlarınızla olan ilişkinizde, parayı harcama ve kazanma biçiminizde, iş ilişkilerinizde, aile ilişkilerinizde, aşkta … işbirliğine daha açığızdır. Tek başına değil de birlikte hareket etmek bize iyi gelir. Kavga gürültü istemeyiz, sakinlik ve güzellik ararız. Aynı zamanda yol almak ilerlemek içinde diğerlerine daha çok ihtiyaç duyarız, sosyallik ararız, kalabalıkları sohbetleri severiz.

Dolunay zamanında ikili ilişkilerinizde eski ve çözülmemiş bir meseleyi, fikri, projeyi yeniden almanız gerekebilir. Hatta bu konunun çözülmesi ve gündeme gelmesi, ilişki veya ortaklıkların bir adım daha ileriye gitmesi ve daha sağlıklı işlemesi için şart olabilir. Kendinizi daha açık net şekilde ifade edin, neden rahatsız olduğunuzu söyleyin. Dengenizi bozan rahatınızı kaçıran huzursuz hissettiren şeyin ne olduğunu karşı tarafa uygun bir dille anlatmaya çalışın.

Merkür Koç burcunda geri giderken kendimizi arzularımızı ifade etmek önem kazanır. Eğer meseleleri olduğu gibi masaya yatıramazsanız, kişiliğinizi ortaya koyamazsanız iyi niyetiniz, topu çevirme girişiminiz Nisan ayında elinizde patlayabilir. Ne istediğinizi anlatmak ve onun için işbirliği kurmak veya yürümeyen bir ilişkiyi bozmak, ilişkileri sağlamlaştırmak, kendi sorumluluklarınızı üstlenmek için bundan daha uygun bir zaman olamaz. Fakat Mars ve Satürn oğlak burcunda iken son derece hırslanırız. Sorumluluk duygumuz ve dayanıklılığımız aşırı dozda artar, bu hem bize hem diğerlerine fazla gelir. Bir şeyleri kuralına göre tamamlamak hedefe ulaşmak isteriz. Esnek ve sağduyulu davranamayız. Sertizdir, baskın davranırız. Bu tutum ilişkilerinizde dengeyi, uyumu bozabilir veya yıpratabilir. Katılaşabilir, fazlasıyla kuralcı ve ısrarcı davranabilirsiniz. 31 Martta gerçekleşen dolunayla birlikte Nisan ayı boyunca oldukça gergin, fırtınalı bir gökyüzü altında yaşayacağız. O yüzden her birimiz bize iyi gelen sakinleştiren şeylere odaklanmalı, hayatımızda onlara daha çok yer vermeye bakmalıyız. Başarılı olmak aklımızdakini yapmak ve hedeflerimize ulaşmanın yanında, uyuma huzura dengeye işbirliğine adalete barışa hepimizin ihtiyacı var!

Işığınızı yansıtmanız dileğimle,

Aylin İleri
Danışman Astrolog- IsarCap Astrologer