6 Eylül Balık Burcunda Dolunay

6 Eylül Balık Burcunda Dolunay

852 480 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

6 EYLÜL BALIK BURCUNDA DOLUNAY

“Durdurun dünyayı İNECEK var!

6 Eylül sabahı saat 10.02’de Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bir gün önceyse Merkür retrosu sona eriyor. 13 Ağustostan bu yana aklınızı meşgul eden çok sayıda olay içine çekilmiş olabilirsiniz, bu nedenle biraz durup düşünmeye yavaşlamaya ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Ağustos ayı boyunca gözden kaçan veya ertelenen işler-anlaşmalar, üzerinde yeterince düşünülmeden verilmiş sözler, alınmış kararlar üzerinden geçtiyseniz artık “son demlerindeyiz”, az kaldı. Fakat önce şu dolunayı bir görelim, 20 Eylüldeki yeniaya kadar girişimlerinizi bir temele oturtmakta netleşmekte “işte budur!” demekte zorlanabilirsiniz. O yüzden bu dolunayın mesajını anlamak önemli!

Balık burcunda gerçekleşen dolunay (Neptün ile de birleşince); duygu dünyanızda dalgalanmalar yaratabilir. Kendi içinizde şöyle diyaloglara şahit olabilirsiniz; ama bu hiç de hoş değilmiş en iyisi ben kanalı değiştireyim, televizyonu kapatayım, olmadı bir tatile çıkayım, işlere ara vereyim, biraz yalnız kalayım, onlarla konuşmayı keseyim, bilmesem ne olacak, bu benim sorunum değil zaten… gibi çok da insani olan savunma ve inkar mekanizmaları içinde yüzebilirsiniz. O yüzden bugünlerde nasıl bir gerçekle veya hangi meselenin iç yüzüyle yüzleşmekten kaçındığınıza dikkat edin. Güneş ve Mars 6’sında başak burcunda olacaklar, dolayısıyla bir yanınız olanı biteni didikleyip somut bir şeyler üretmeye işleri yoluna koymaya gayret ederken, bir yanınızda “olursa olur olmazsa kader” diyebilir, bırakma eğiliminde olabilir. Bu iki zıt kutup arasında dengeyi bulmak gerekiyor. Doğum haritanızda balık burcu nerede ise, o alanda kendimizi bir şeylere adamaya bütünleşmeye, biri/birileri için fedakarlık yapma eğilimindeyizdir. Hataları görmezden gelen, kredisi bol bir anne edasındayızdır. 

Mart ayından bu yana yani 6 aylık evrede her şey yolundaymış gibi yaptığınız, ya da gelecekte daha iyi olacak deyip bekleyiş içinde olduğunuz konuları düşünün. Şimdiye, elinizdekilere, şu “ana” odaklanmaya çalışın. Akıntıyla birlikte gidebilecek misiniz? yoksa doğru-yanlış temasında kalıp kusur mu bulacaksınız? Gündüz gözüyle düş görmemek için, oğlak burcundaki Pluton’un enerjisinden faydalanabilirsiniz. Dönüşümü kabul edin, hiç bir şey aynı güzellikte ve mükemmellikte kalmaz. Çalışma şartlarınız, sevdiğinizle ilişkiniz, dostlarınız, kazandığınız para, yatırımlarınız, planlarınız, büyüyen çocuğunuz, elden çıkarılması geren eşyalar işler vs.  Gerçeği görmek için, sis bulutunun dağılması gerek o yüzden bırakın biraz rüzgar çıksın. Her türden yaratıcı işler çalışmalar için faydalı bir zaman dilimindeyiz, enerjinizi bekleyen işlerinize kanalize etmeye bakın.

Işığınızı yansıtmanız dileğimle,