2018 Yılında Balık Burcu

2018 Yılında Balık Burcu

1024 683 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

2018 YILINDA BALIK BURCU

Mart ayı öncesinde doğan Balıklar kendileri, özel ve iş ilişkileri, sağlıkları ile ilgili fedakarlıkları belirsiz günleri geride bıraktılar. Neptün’ün dağıtan çözen bir türlü tam olarak neyin olup bittiğini göremediğimiz ve karar alamadığımız etkisini şimdi Mart doğumlu Balıklar yaşayacaklar. Eğer yükselen balık iseniz ve dereceniz 11-16 arasında ise bu etkiyi sizde yaşayacaksınız. Hepimizin diline zaman zaman pelesenk olan “her şerde bir hayır vardır” sözünün doğruluğunu hiç birimiz tartışmayız elbette. En iyisi 2018 de adım adım yol almak. 

Zaten Satürn oğlak burcu yolculuğu size planlarınızı beklentilerinizi revize ettirecektir. Ocak ayı, 17 Mart-16 Mayıs tarihleri bu meselelere odaklandığınız günler olacak. Kimlerle beraber olmalısınız? hangi iş ve özel bağlantıları sağlamlaştırmalısınız? hangilerini geride bırakmalısınız sorularına yanıt bulacaksınız. İhtiyaçlarınız, hedefleriniz, hobileriniz ilgi alanlarınız yakın çevreniz değişmeye başlayacak.

Yeniyılda özellikle 31Ocak, 16Şubat, 13-27 Temmuz, 11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarında iş yükünüz artabilir. Birlikte çalıştığınız insanlar, iş yeriniz, görev ve sorumluluklarınızda revizyon olabilir. Kendi işiniz yoksa kendi işinizmiş gibi çalışmanız mesai yapmanız gerekebilir. O yüzden yılın ikinci yarısında beslenmeye beden sağlığınıza önem verin. Yeni eğitimler, yurt dışı iş ve bağlantılar, basın-yayın-medya, yüksek öğrenimden yana şanslı üretken bir yıl geçireceksiniz. Kendinizi yenileyecek geliştirecek eğitimlere seyahatlere ağırlık verin.

Sağlık ve mutlulukla geçirdiğiniz, keyifli bir 2018 diliyorum sizlere