BOĞA BURCUNDA YENİAY

BOĞA BURCUNDA YENİAY

1024 683 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

11 Mayıs 2021, Boğa Burcunda Yeniay

Yeni haftaya Ay koç burcunda ve balzamik fazdayken başlıyoruz. Bir sonraki gün 11 Mayıs Salı akşamı 21.59 da boğanın 21.derecesinde doğacak yeniay ile birlikte sahip olduğumuz ve korumak istediklerimize yoğunlaşacağız. Bunun için yeniaya açı yapan oğlaktaki Pluto ve boğanın yönetici gezegeni ikizlerdeki Venüs’ün enerjisinden; toprağın ve havanın akılcı-yapıcı doğasından faydalanabiliriz fakat şimdilik haftanın ilk gününde elimizde olan işleri bitirmeye odaklanmalıyız. Aceleci ve fevri kararlar, öfkeli çıkışlar günün akışını zorlaştırabilir, dikkatli olalım.

Yeniayı takip eden günlerde Mars Uranüs ile Merkür de Satürn ile uyumlu açı kuracak. 14 Mayısta fırsatlar gezegeni Jüpiter burç değiştirip balığa geçecek. Düşüncelerimizi uygulamak, yenilik yapmak için gereken desteği uyumu yakalamak bu hafta ile birlikte mümkün görünüyor. Yeniaylar tazelenmeyi, cesareti, yeniden başlamayı anlatır. Size güven konfor ve istikrar katacağını düşündüğünüz iş ve ilişkiler için bu hafta planlama yapabilirsiniz.

Boğa burcu; toplamak, korumak, biriktirmek, artırmak, sabretmek, gayret göstermek, şekil vermek, değerlendirmek, değer katmak, üretmek, yaratmak gibi daha çok maddiyata güvenliğe üretime ait konularla ilgilidir. Toprağın canlandığı bereketinin arttığı bugünlerde biz de elimizde olanları nasıl daha iyi değerlendireceğimizi düşünebiliriz. Sahip olduklarım bana yeter mi? Güven içinde miyim? Yeteneklerimi birikimlerimi doğru değerlendiriyor muyum? Paramı sağlığımı zamanımı ne için harcıyorum? İlişkilerim bana yetiyor mu? İstediğim doyumu keyfi alabiliyor muyum? Huzur ve güven içinde hissetmek için ne yapabilirim? Bu ve benzeri konularda mevcut olanı korumak ve geliştirmek için hayatımıza yeni neler katabileceğimizi, yeni düzenimizin, rutinimizin ne olacağını planlayabiliriz. Yakın zamanda tutulmalar boğa-akrep burçlarına geçecek. Önümüzdeki sonbahardan itibaren gündemimiz artık sürüdürülmesi mümkün olmayan yaşam tarzımız üzerinde gelişecek. Sağlıklı güvenli yeni bir düzen kurmak üzerinde düşünecek ve bolca çaba harcayacağız, şimdiden ipucu vermek isterim.

Kısıtlamaların son haftasını güven içinde ve sağlıkla geçirmenizi diliyorum. Ramazan bayramınızı kutluyorum.