2018 Yılında Koç Burcu

2018 Yılında Koç Burcu

890 593 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

2018 YILINDA KOÇ BURCU

Hareket halinde olmayı seven, yeni şeyler deneyen fakat bir türlü bir konuda istikrarı sağlayamıyorum diye üzülen bir Koç Burcu iseniz veya yükselen burcunuz Koç ise gözünüz aydın. 2018 size iyi gelecek.

Koç burcu baharın başladığı doğanın uyandığı bir mevsimde can bulur. O nedenle bahar aylarında hepimizin içinde uyanan o çocuksu heyecanı hep içinde taşır. Sabırsızlığı tez canlılığı çoktur. Satürn oğlak burcuna geçmesiyle birlikte iş ve aile yaşamınızı belli bir düzene oturtmak isteyeceksiniz. Aslında satürn burada hırsı motivasyonu başarılı olma arzusunu artırır. Öylesine bir şeye sadece başlamak için başlayamazsınız, iyi olmak ses getirmek adınızı duyurmak istersiniz. Adınızın önüne ya da ardına gelen ünvanınız değişir.İş alanınız değişir, bekarsanız evliliği düşünürsünüz. Fakat hepimizin bildiği gibi bu gezegen hızlı değil yavaş hareket eder o yüzden uzun vadeli düşünmeli, kısa ve orta vadeli adımlarınızı planlamalısınız. Marsın oğlağa geçeceği 17 Mart-16 Mayıs arası günler, Ağustos ayı bu açıdan çok önemli.  Bu anlamda size pratik katacak, sabrınızı dayanıklılığınızı konsantrasyonunuzu artıracak uğraşlar-hobiler edinin derim. Siz zaten bir savaşçısınız ama bu savaş 3 yıl sürecek, tek seferde istediğiniz galibiyeti alamayabilirsiniz.

Diğer taraftan 31Ocak, 16Şubat, 13-27Temmuz, 11Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek ay ve güneş tutulmaları içinizdeki çocuğu uyandırmaya, yeni girişimler yapmak risk almak konusunda sizi teşvik ediyor olacak. O yüzden bu çelişkili durumu iyi yönetmeye bakmalısınız. Bir yandan sezgilerinize ve becerilerinize güvenirken bir yandan çıkan engeller sizi geriye döndürmemeli. Yoksa krizleri aşamazsınız. Sizi mutlu eden ama bir yandan da kalıcılık sağlayan iş ve ilişkiler kurmak 2018 yılının anahtar kelimesi.

Yeni yatırımlar uzun vadeli borçlar var olan alacak-borçları düzenlemek ev-alım satımı işyeri açma-kapatma gibi aslında hayatınızın genel gidişini yaşam şeklinizi temelden etkileyen önemli değişimler gündeminizde olabilir. Özellikle, Nisan-Mayıs, Ekim-Kasım tarihlerinde bu konular öne çıkacaktır. Başkalarından destek alabilir, finansal dengenizi iyileştirebilirsiniz.

Sağlık ve mutlulukla geçirdiğiniz, keyifli bir 2018 diliyorum sizlere.