2018 Yılında Terazi Burcu

2018 Yılında Terazi Burcu

749 367 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

2018 YILINDA TERAZİ BURCU

Terazi burcu iseniz veya yükselen burcunuz Terazi ise, 2018 yılında nerede olmak istiyorum? sorusuyla meşgul olacaksınız. İşte evde kendi iç dünyalarında çoğunlukla dengede olamasalar bile, hayatındaki düzeni ve rutini bozmaktan yana olmayan Teraziler, bu yıl meseleye daha farklı yaklaşacaklar. İdare etme, alma-verme, benim-senin konularını daha ciddi bir biçimde ele alabilirsiniz. 

31Ocak, 16Şubat, 13-27Temmuz, 11Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarını olumluya çevirebilirsiniz. Bunun için anlık ya da kısa vadeli değil uzun vadeli hareket etmelisiniz. Şuanda sizi mutlu edecek şeylere odaklanmaktan çok, nerede ve kimlerle olmak istiyorsunuz?, ne yapmak istiyorsunuz? ve bu yolculukta size kimler eşlik edebilir? onlarla nasıl bağlantı kurabilirsiniz? sorularına odaklanmalısınız! Sahip olduğunuz şeyleri; para araba gayrimnekul arsa gibi daha iyi değerlendirmek için elden çıkarabilirsiniz.

Yeni yatırımlar uzun vadeli borçlar ev-alım satımı işyeri açma-kapatma gibi aslında hayatınızın genel gidişini yaşam şeklinizi temelden etkileyen önemli değişimler gündeminizde olabilir. Özellikle, 17 Mart-16Mayıs tarihlerinde bu konular öne çıkacaktır. Yaşadığınız yerde mutlu değilseniz, aile içi ilişkilerde hoşnut olmadığınız şeyler var ise, geçmişte halletmediğiniz meseleler içinizi kemiriyorsa bahar aylarında bu meseleler ile yüzleşebilirsiniz

Aşk yaşamında şubat ayının yanında, Marsın kova burcunda olacağı ve geri gideceği 16Mayıs-16Kasım tarihleri arasında (yaklaşık 5 ay) bolca hareketlilik var. Enerjinizin artığı, risk aldığınız, yeni uğraşlar denemek, yeni insanlarla tanışmak güdüsünün arttığı bu tarihlerde geleceğinizi etkileyecek kesin kararları 27 Ağustostan önce almayın. İnsanların size; işinize bilgi birikiminize karakterinize biçtiği değerden yola çıkmak yerine siz kendinizden yola çıkın. Kendinizi kendiniz tartıp biçin, bir ölçme yapılacaksa alt ve üst limitleri siz belirleyin, öz değerinize ürettiklerinize sahip çıkın. İlişkilerinizin ve girişimlerinizin sizin hedeflerinize beklentilerinize uyup uymaması doğru yolda olup olmadığınızın göstergesi olacak. Uzun vadeli düşünün! 

Sağlık ve mutlulukla geçirdiğiniz, keyifli bir 2018 diliyorum sizlere.