28 Mart 2017 Koç Burcunda Yeniay ve Etkileri

1000 800 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

28 Mart sabahı saat 5.57’de Yeniay Koç burcunda doğacak. Bu burç; çocuksu naif bir heyecana ve aceleciliğe sahiptir. Özgür olmak ve ne istiyorsa onu bulup gerçekleştirmek arzusuyla ömrü boyunca, durmadan, yanıp tutuşur. Düşmanlarını yenecek, diğerlerine kafa tutup yeri geldiğinde dövüşecek ya da her şeyi bırakıp gidebilecek cesarete sahiptir. Peki bir insan kendini tanımadan, kendi yanlış ve doğrularını bulmadan, kendine gereken hoşgörüyü ve zamanı vermeden gerçekte ne istediğini nasıl bulabilir? ve ona nasıl ulaşabilir? Hele de girdiği her yarışı kazanmak isteyen hırslı ve kolay öfkelenen, nefsini terbiye etmekte zorlanan bir koç burcu ise!

Sanırım buradaki anahtar kelime “yeniden başlamaya cesaret etmek” olmalı. Geçmişte kendinize koyduğunuz bir hedefte başarısız olmuş veya motivasyonunuzu kaybetmiş olabilirsiniz. Bir şeyler sizi, yeniden harekete geçmek için alıkoyuyor olabilir. Bu yeniayda eğer siz de bir süredir bir atalet duygusu içinde iseniz, şimdi bu konulara geri dönüp ilgilenmenin tam zamanı! Bu konu daha dengeli beslenmek, spora başlamak, gündelik düzeninizi değiştirmek, bütçenizi daha iyi yönetmek, ilişkilerinizde kendinize öncelik tanımak, sevdiğinize duygularınızı açmak, yarım bıraktığınız eğitsel uğraşları tamamlamak, bir türlü cesaret edemeyip öğrenmediğiniz şu bisikleti artık sürmek… gibi irili ufaklı geniş bir yelpaze içinde yer alıyor olabilir. Venüs retro iken ve hazır Mars da boğa burcunda iken, geri bir dönüp bakın. Size mutluluk ve keyif vereceğini bildiğiniz halde ertelediğiniz, yarım bıraktığınız işleri tamamlaya gayret edin derim. Yeniden başlamaya, denemeye cesaret edin. Bireysel Doğum Haritanızı öğrenmek ve Astroloji danışmanlığı almak için info@aylinileri.com adresinden benimle temasa geçebilirsiniz.

Eğer yükselen koç burcu iseniz; aşk yaşamınız, ilişkileriniz, parasal konular ve harcamalar, ortaklı işler nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen boğa burcu iseniz; çalışma yaşamınız, beraber çalıştığınız yer ve iş arkadaşlarınıza ilişkin konular, aşk yaşamınız ve ilişkileriniz, parasal konular ve harcamalar, ortaklı işler nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen ikizler burcu iseniz; aşk yaşamınız, arkadaş ve iş ilişkileriniz, geleceğe yönelik yapmak istediğiniz yatırım ve harcamalar, ortaklı işler nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen yengeç burcu iseniz; geleceğe yönelik yapmak istediğiniz yatırım ve harcamalar, ortaklı işler, kariyer yaşamınız ve iş değiştirmekle ilgili planlarınız nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen aslan burcu iseniz; yurt dışı ve uzaklarla ilgili uğraş ve işler, eğitsel çalışmalar, yolculuklar, medya basın reklam internet işleri nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen başak burcu iseniz; aşk yaşamınız, ilişkileriniz, parasal konular ve harcamalar, ortaklı işler, parasal paylaşımlar, kıskançlık ve aidiyet konuları nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen terazi burcu iseniz; aşk yaşamınız, ilişkileriniz, parasal konular ve harcamalar, ortaklı işler, hukuksal anlaşmalar, iş ve özel ilişkilerdeki gerginlikler ve anlaşmazlıklar nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen akrep burcu iseniz; çalışma yaşamınız, beraber çalıştığınız yer ve iş arkadaşlarınıza ilişkin konular, aşk yaşamınız ve ilişkileriniz, parasal konular ve harcamalar, ortaklı işler nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen yay burcu iseniz; aşk yaşamınız, arkadaş ve iş ilişkileriniz, geleceğe yönelik yapmak istediğiniz yatırım ve harcamalar, çocuklarla ilgili konular ve tatil planları nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen oğlak burcu iseniz; aile yaşamınız, eve ait uğraşlar, geleceğe yönelik yapmak istediğiniz yatırım ve harcamalar, ortaklı işler nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen kova burcu iseniz; arkadaş ve iş ilişkileriniz, anlaşmalar-sözleşmeler-yazışmalar, yolculuk planları, eğitsel uğraşlar, kardeşlerinizle ilgili konular nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Eğer yükselen balık burcu iseniz; geleceğe yönelik yapmak istediğiniz yatırım ve harcamalar, ortaklı işler, harcamalar-ödemeler, alım-satım işleri nisan ayının ilk haftasında gündeminizde bolca yer alacaktır. Üzerinde düşünüp yenilikler yapmanız gereken konular daha çok bunlar olabilir.

Işığınızı yansıtmanız dileğimle,