Dikkat Çeken Aslan Enerjisi

650 366 Aylin İleri - Astroloji Danışmanlığı

Herkesin içinde yanan zaman zaman azalsa da hiç sönmeyen bir ateş vardır. Arzularımız tutkularımız bizi motive eden hayatta tutan can katan şeylerdir ateşi söndürmeyenler… Aslan burcunu içinizde yanan bu ateş olarak da sembolize edebiliriz. Ağustos ayında çok sayıda gezegen ya Aslan burcunda yer alıyor yada bu burca destek veya köstek olabilecek açılar yapıyor. Dolayısıyla bu ay, bize can katan mutlu eden ayakta tutan şeylere odaklanacağız. Yaşamdan keyif almak, daha çok “ben” demek ihtiyacımız artabilir. Merkezde olmak parlamak daha çok öne çıkmak temalarıyla haşır neşir içinde olacağız. Gurur duyacağımız alkış alacağımız ilişkiler, işler, başarılar elde etme arzumuz artabilir. Bu heves ile yeni başlangıçlar yapabilir, harcamalar girişimler içinde olabiliriz. Olumsuz tarafıyla ışıldamak, görünmek, kendimizi ifade etmek arzumuz bizi diğerlerine karşı duyarsızlaştırabilir. Kendi ışığınızı yükselmek ve büyütmekle meşgul olduğunuzdan, yaşamınızda çevrenizde olan biten bazı gerçekleri göremez hale gelebilirsiniz.

9 Ağustosa kadar isteklerimizi gerçekleştirmek, azmimizi hırsımızı ortaya koymak pek de kolay olmayabilir. Özellikle 2-6 Ağustos günleri boyunca bizi hassas kılan zaman zaman yaralayan kısıtlayan kabuğumuza çeken bazı bitişler, beklemeye neden olan olaylar söz konusu. 14 Ağustos yeniayı, yenilikleri uygulamaya sokmak, cesaret mücadele gerektiren işlere başlamak için uygun bir zaman. İlişkilerde işbirliklerinde ortak yürüyen temalarda, parasal konularda engelleri aşabilmek için fırsatlar var. Olaylara daha önce yaklaşmadığınız şekilde yaklaşmalı, cesaret göstermelisiniz. Yeniliklere açık olmalısınız. Özellikle de ilişkilerinizi bağlarınızı, iş anlaşmalarını ortak yürüyen işleri yenilemeye cesaret etmeli, sorunlara çözmeye odaklanmalısınız. Kendiniz olmaktan, isteklerinizi dile getirmekten korkmayın. 23 Ağustosta güneşin Başak burcuna geçmesiyle birlikte daha çok detaylara, planlarımızı uygulamaya odaklanacağız. Jüpiter ve Merkür de başak burcuna geçtiğinden ay sonu haftası ve Eylül ayı boyunca bol bol çalışacağız. Enerjisi ateşi yüksek bugünleri değerlendirmeye bakın. Öyle görünüyor ki sonbaharda, bu ateşe ihtiyacımız olacak.

Yükselen Koç

Ay boyunca odak noktanız çocuklarınız veya çocuk sahibi olmak konuları olabilir. Onların sağlığı veya aktiviteleri ile haşır neşir olabilir varsa iletişim problemleriniz onları çözmeye odaklanabilirsiniz. Bekar koçlar ilişkilerini güçlendirmeye daha mutlu olmaya odaklanabilirler. Spor sahne sanat vb. aktivite ve uğraşlar içindeyseniz öne çıkmak parlamak tekilfleri-fırsatları değerlendirmek için uygun bir ay. Yükselen koçlar içindeki çocuğu çıkarmaya onu güçlendirmeye ve yaşamdan keyif almaya bakmalılar. Nasıl sevdiğiniz ve sevilmeyi beklediğiniz konular üzerine kafa yormalısınız. Şanlı bir aydasınız değerlendirin.

Yükselen Boğa

Ay boyunca odak noktanız eviniz ve aileniz olabilir. Aile ilişkilerini güçlendirmek evinizde zaman geçirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ev yaşamında kendinizi daha net ifade etmeye daha cesur olmaya bakın. Aile içi meselelerde daha yüksek sesle “ben” demeniz veya “geri çekilmeniz” gerekebilir. İlişkileri bağları varsa ev satın alma yenilemeyle ilgili anlaşmaları gözden geçirmeniz gerekebilir. Nasıl sevdiğiniz ve sevilmeyi beklediğiniz konular üzerine kafa yormalısınız.

Yükselen İkizler

Ay boyunca odak noktanız yakın çevreniz ve kardeşleriniz olabilir. Seyahatler sohbetler fikir paylaşımları içinde olmak bazı şeyleri fark etmenize yardımcı olabilir. Varsa lojistik internet medya reklam ile ilgili uğraşlarınız yaratacılığınızı organizasyon becerilerinizi başarıyla uygulayabilirsiniz. Düşünceleriniz fikirlerinizle dikkat çekmek öne çıkmak ihtiyacınız bu ay artıyor. Fikirlerinizi yaymak paylaşmak, bakış açınızı zenginleştirmek için çıkan seyahat iş işbirliği fırsatlarını değerlendirmeye ve yenilemeye bakın.

Yükselen Yengeç

Ay boyunca odak noktanız parasal konular ve işinize ait temalar olabilir. Becerilerinizi yeteneklerinizi sizi siz yapan şeylere odaklanmalı ve onları geliştirmeye çalışmalısınız. Sahip olduğunuz gücü ve becerileri küçümsemeyin ve geri çekilmeyin. Önemli harcamalar içinse olabildiğince dikkatli ve detaylı hareket etmeye bakın.

Yükselen Aslan

Ay boyunca odak noktanız tamamen kendinizsiniz. Sağlığınız planlarınız ilişkilerinizde sizi mutlu eden şeyler arzularınız… tüm bunlar üzerine düşünüp yeni değerlendirmeler yapmak isteyebilirsiniz. Nasıl sevdiğiniz ve sevilmeyi beklediğiniz konular üzerine kafa yormalısınız. Sizi öne çıkaran keyif veren şeyleri geliştirmeye odaklanın. Sorun çıkaran temaları çözmek içinse daha cesur olmaya bakın.

Yükselen Başak

Ay boyunca odak noktanız özel yaşamınız olacak. İçinizde yanan ve belkide kimseye bahsetmediğiniz arzularınız rüyalarınız ya da hayalkırıklıklarınız üzerine düşünebilirsiniz. Sizi kabuğunuza iten yaralayan hassas kılan temalarla uğraşabilir onları çözmeye odaklanabilirsiniz. Size keyif katan mutlu eden uğraşlar aktiviteler içinde olmaya cesaret gösterin. Kendinizle ilgilenin, yaralarınızı sarın. Önce “ben demek” kötü bir şey olmayabilir. Nasıl sevdiğiniz ve sevilmeyi beklediğiniz konular üzerine kafa yormalısınız.

Yükselen Terazi

Ay boyunca odak noktanız arkadaş ilişkileriniz ve sosyal çevreniz olabilir. Diğerlerine, kim olduğunuzu ne istediğinizi beklentilerinizi anlatma gayretinde olabilirsiniz. Yaşamınıza ilişkin bir çok konuyu yeniden gözden geçirecek ve yeni planlar hedefler arayışında olacaksınız. Kendinizi iyi hissettirecek aktiviteler faaliyetler içinde olmaya bakın. Planlarınızı hedeflerinizi gerçekleştirmek için aradığınız desteği fırsatları sosyal çevrenizde davet ve organizasyonlarda yakalayabilirsiniz. Yine liderlik becerilerinizi sergileyebileceğiniz çalışmalar içinde yer alabilirsiniz.

Yükselen Akrep

Yaşamınızı planlarınızı yeniden gözden geçirme ihtiyacınız artabilir. İlişkilerinizde ve iş yaşamında Kontrolü ele almak kendinizi daha net ortaya koymak istediğiniz bir ay sizi bekliyor. Diğerlerine, kim olduğunuzu ne istediğinizi beklentilerinizi anlatma gayretinde olabilirsiniz. Yaşamınıza ilişkin bir çok konuyu yeniden gözden geçirecek ve yeni planlar hedefler arayışında olacaksınız. Nasıl sevdiğiniz ve sevilmeyi beklediğiniz konular üzerine kafa yormalısınız. Ay boyunca odak noktanız, hayatınıza yön vermek, ilişki ve işbirliklerini, prensiplerinizi sizi bağlayan konuları gözden geçirmek olacak.

Yükselen Yay

Ay boyunca odak noktanız uzaklar-yolculuklar, dış bağlantılar, akademik veya eğitsel uğraşlar olabilir. Varsa yayıncılık medya reklam ile ilgili uğraşlarınız yaratacılığınızı organizasyon becerilerinizi başarıyla uygulayabilirsiniz. Düşünceleriniz fikirlerinizle dikkat çekmek öne çıkmak ihtiyacınız bu ay artıyor. Fikirlerinizi yaymak paylaşmak, bakış açınızı zenginleştirmek için çıkan seyahat iş işbirliği fırsatlarını değerlendirmeye ve yenilemeye bakın.

Yükselen Oğlak

Ay boyunca odak noktanız bir şekilde sizi engelleyen geri çeken korku ve endişeleriniz olabilir. Onlarla yüzleşmek, anları aşmak için uygun bir ay. herkes gibi sizde içinizde yanan ateşi kuvvetlendirecek uğraşlar içinde olmaya bakmalısınız. Sizi mutlu eden can katan uğraşlara ağırlık verin. “ben demek” isteklerinizi ifade etmek belki bu ay daha kolay olabilir. Nasıl sevdiğiniz ve sevilmeyi beklediğiniz konular üzerine de kafa yormalısınız. Ortak yürüyen işler finansal harcamalar ödemeler alacaklar konusu da odaklandığınız başka bir konu olabilir. Sağlık sorunu olan Yükselen oğlaklarsa tedavi için uygun bir dönemdeler.

Yükselen Kova

Ay boyunca odak noktanız ilişkileriniz olacak. Eşiniz, birlikte olduğunuz sevgiliniz, dostunuz, ortağınızla ilişkinizi paylaşımlarınızı değerlerinizi bağlarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Sizin istekleriniz ve öncelikleriniz ile diğerlerinin ihtiyaçları arasında çatışmaya düşebilirsiniz. Ortak bir yol bulmak, dengeyi yeniden oturtmak için çabalayabilirsiniz. Nasıl sevdiğiniz ve sevilmeyi beklediğiniz konular üzerine kafa yormalısınız. Bazılarınız ilişkilerinizde daha çok “ben deme” ihtiyacını hissederken, bazılarınızda karşı tarafa “destek olmak, yolunu açmak” için geri çekilmesi gerektiğini fark edebilir.

Yükselen Balık

Ay boyunca odak noktanız iş ilişkileriniz olabilir. İş ortamında ilişki ve görev dağılımında aşılması gereken sorunlar söz konusu olabilir. İşinize yaratıcılığınızı liderlik becerilerinizi katmada bu ay daha başarılı ve dikkat çekici olabilirsiniz. Gündelik yaşamda ise yeniden organize etmeniz yoluna sokmanız gereken temalar var. Sizden yardım ve ilgi bekleyen insanlar olabilir. Nasıl sevdiğiniz ve sevilmeyi beklediğiniz konular üzerine kafa yormalısınız. Ayrıca sağlığınızı beslenme ve spor alışkanlıklarınızı gözden geçirin. İş yaşamınıza verdiğiniz önemle beden sağlığınız arasındaki eşitsizlik sizi yorgun düşürebilir.

Işığınızı yansıtmanız dileğimle